Štýlové hodinky Michael Kors Cinthia, ideálne na obliekanie vášho outfitu vo dne aj v noci. Očarujúci dizajn obsahuje hrejivé ružové zlato a saténovo hnedé IP puzdro zdobené oslnivým radom kamienkov na lunete a pozdĺž stredu náramku. Vzhľad dopĺňa trblietavý ružový perleťový ciferník. Šírka púzdra: 33 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50 metrov

Dámsky hnedý náramok Michael Kors Cinthia

Dámsky hnedý náramok Michael Kors Cinthia


Nádherne štylizované dámske hodinky, ktoré sa vyznačujú kompletným dizajnom pozláteným ružovým zlatom, konzistentným v celom náramku, puzdre a ciferníku z nehrdzavejúcej ocele. Šírka púzdra: 33 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50 metrov

Dámske hodinky Michael Kors Cinthia


Dodajte svojmu každodennému vzhľadu žiarivý vzhľad s týmito úžasnými hodinkami Darci. Kus vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s lesklým ružovým zlatom má kontrastný perleťový ciferník s hodinovými obuškami a ručičkami z ružového zlata. Kus je zakončený trblietavými dlažobnými kockami na obrube a nastaviteľným sieťovaným remienkom s prehnutým zapínaním na sponu.

Dámske hodinky Michael Kors Darci s perleťovým ciferníkom s kryštálovým remienkom s ružovým zlatom


Dodajte svojmu každodennému vzhľadu žiarivý vzhľad s týmito úžasnými hodinkami Darci. Tento kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a obsahuje kontrastný ružový perleťový ciferník s hodinovými obuškami a ručičkami z nehrdzavejúcej ocele. Kus je zakončený trblietavými dlažobnými kockami na obrube a nastaviteľným sieťovaným remienkom s prehnutým zapínaním na sponu.

Dámske hodinky Michael Kors Darci Stainless Steel Pink Mother Of Pearl Dial Crystal Set Bezel Mesh Remienok


Tieto úžasné hodinky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele majú kontrastný dvojfarebný dizajn pozlátený ružovým zlatom. Diel má strieborný ciferník, ktorý je zdobený hodinovými obuškami a ručičkami z ružového zlata. Diel je zakončený krištáľovým rámom.

Dámske hodinky Michael Kors Darci


Michael Kors nám prináša tieto diamantové kamienkové hodinky. S bielym ciferníkom s akcentmi v tóne ružového zlata a lesklými diamantovými značkami hodín. Je doplnený náramkom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata a zapínacou sponou na tlačidlo.

Dámske hodinky Michael Kors Diamond Darci


Michael Kors nám prináša tieto diamantové kamienkové hodinky. S bielym ciferníkom s lesklými diamantovými značkami hodín. Je doplnený dvojfarebným náramkom z nehrdzavejúcej ocele a zapínacou sponou na tlačidlo.

Dámske hodinky Michael Kors Diamond Darci


Hodinky Michael Kors MK7300 kombinujú 33 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámska retiazka Michael Kors Emery pozlátená