Tieto klasické hodinky značky Lorus budú dokonalým doplnkom k vášmu outfitu. Biely ciferník obsahuje zlaté ručičky a hodinové obušky s rímskymi číslicami na dvanástej hodine a dátumovým okienkom na tretej hodine. Kus je doplnený zlatým náramkom z nehrdzavejúcej ocele a zapínacou sponou na tlačidlo.

Dámsky dvojtónový náramok Lorus s okrúhlym ciferníkom

Dámsky dvojtónový náramok Lorus s okrúhlym ciferníkom


Dámsky náramok Lorus Silver Tone Watch RG299SX9 kombinuje 34,20 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má tmavomodrý analógový ciferník s motýľovými detailmi, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámsky náramok Lorus Silver Tone


Tento športový model Lorus bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s ciferníkom z bledoružového zlata s luminiscenčnými ručičkami v tóne ružového zlata a trblietavými kamienkovými značkami hodín. Tento model má tiež výrazný rám v ružovo-zlatom tóne, je odolný voči vode 100 metrov a je zakončený náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Lorus Sports Light Rose Gold Sunray Dial


Tento športový model Lorus bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s perleťovým ciferníkom s luminiscenčnými ručičkami a trblietavými kamienkovými značkami hodín. Tento model má tiež nápadný čierny rám, je odolný voči vode 100 metrov a je zakončený náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Lorus Sports White Mother Of Pearl Dial


Tieto klasické náramkové hodinky z nehrdzavejúcej ocele od Lorus budú dokonalým doplnkom k vášmu outfitu. Disponuje dátumovým okienkom a ružovým ciferníkom s ručičkami z nehrdzavejúcej ocele a rímskymi číslicami a je doplnený o sponu na rozmiestnenie pomocou tlačidla.

Dámsky náramok Lorus Stainless Steel Pink Sunray Dial


Dámske hodinky Maserati Successo Watch R8853145501 kombinujú 32 mm okrúhle čierne puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má čierny analógový ciferník s krištáľovými značkami hodín, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energia je generovaná solárnym pohybom. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Maserati Successo


Dámske hodinky Maserati Successo Watch R8853145506 kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má čierny analógový ciferník so striebornými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energia je generovaná solárnym pohybom. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Maserati Successo


Od Michaela Korsa sú tieto úžasné pozlátené náramkové hodinky s elegantnými ružovými akcentmi, ktoré dopĺňajú chronograf a lunetu chronografu s ružovým zlatom a trblietavým kameňom. Popis produktu:. Náramkové hodinky s ružovým zlatom. Ružový ciferník chronografu. Kamenný rámček. Quartzový strojček. Rozmery: 33 mm, hĺbka 11 mm. Vodotesnosť: 100 metrov

Michael Kors Blush chronograf ciferník ružovo pozlátený náramok