Najnovším vydaním v kolekcii T-Wave je tento pekný model z nehrdzavejúcej ocele a zlatého PVD. Tradičný hodinový index perleťovej slzy na 12 bol odstránený, namiesto toho samotný ciferník je biely perleť s plnými čiernymi rímskymi číslicami. Tradičný 3-dielny náramok má povrchovú úpravu s vysokým leskom a na zadnej strane puzdra nájdete tudorovskú ružu.

Dámsky dvojfarebný náramok Tissot T-lady T-wave

Dámsky dvojfarebný náramok Tissot T-lady T-wave


Hodinky Tissot T132.010.11.331.00 T-Classic kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má ružový analógový ciferník s dvoma striebornými luminiscenčnými ručičkami a druhým sledovačom, ktorý je chránený pod klenutým zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček s indikátorom konca životnosti. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov. Tieto krásne hodinky sú dodávané s dodatočným ružovým reliéfnym koženým remienkom.

Dámske hodinky Tissot T-my Lady


Hodinky Tissot T063.209.11.038.00 T-Classic kombinujú 31 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a sivý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník s dvoma tmavosivými ručičkami a druhým sledovačom, ktorý je chránený zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Tissot Tradition


Dámske diamantové hodinky T-Wave Tissot T112.210.11.046.00 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má modrý analógový ciferník s dvoma striebornými ručičkami pripomínajúcimi skeletované listy a druhý sledovač, ktorý je chránený pod klenutým zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Tieto nádherné hodinky obsahujú 4 jednobrúsené diamanty s celkovou hmotnosťou 0,01 ct. Farba: Top Wesselton. Čistota: VS-SI. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček s indikátorom konca životnosti. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske diamantové hodinky Tissot T-wave


Z kolekcie T-Wave Tissot vytvoril elegantný a nadčasový dizajn so švajčiarskym quartzovým strojčekom, perleťovým ciferníkom, rímskymi číslicami, kostrovými ručičkami a puzdrom a náramkom z leštenej nehrdzavejúcej ocele.

Dámsky náramok Tissot T-wave Mother Of Pearl


Hodinky Tissot T126.207.22.013.00 T-Lady kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele s ružovým zlatom a strieborný a ružový náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník s tmavomodrými ručičkami a sekundovou ručičkou. Dátum je viditeľný na pozícii 6 so strieborným okrajom, ktorý je chránený pod klenutým zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu s antireflexnou vrstvou. Energiu generuje švajčiarsky automatický strojček s rezervou chodu približne 48 hodín. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske dvojfarebné automatické hodinky Bellissima Tissot


Tissot Lovely Round Green Watch T140.009.36.091.00 kombinujú 20 mm okrúhle pozlátené puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zelený embosovaný remienok z hovädzej kože s tradičnou prackou. Má tmavozelený analógový ciferník so slnečnými lúčmi s pozlátenými indexmi a ručičkami, ktoré sú chránené fazetovým zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Krásne okrúhle zelené hodinky Tissot


Krásne okrúhle perleťové hodinky Tissot T140.009.11.111.00 kombinujú 20 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely perleťový analógový ciferník so striebornými indexmi a ručičkami, chránený fazetovaným zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Krásne okrúhle perleťové hodinky Tissot