Tieto krásne hodinky Seksy sú ideálne na prácu v tomto sezónnom trende zmiešaného kovu. Hodinky sú vyrobené v dvojfarebnom striebornom a ružovo-zlatom prevedení s kontrastným zlatým ciferníkom. Ciferník je tiež zdobený kryštálovými indexmi a ručičkami z nehrdzavejúcej ocele. Náramok je hodinky zdobené trblietavými bielymi kryštálmi a je zakončená záhybom cez sponu zapínanie pre bezpečné uchytenie.

Dámsky dvojfarebný náramok Sekonda Seksy Edge Champagne Crystal Set Dial

Dámsky dvojfarebný náramok Sekonda Seksy Edge Champagne Crystal Set Dial


Dodajte svojmu večernému vzhľadu úžasný efekt s týmito úžasnými hodinkami SEKSY Edge. Hodinky majú obdĺžnikové pozlátené puzdro obklopujúce elegantný strieborný kamienkový ciferník. Kus je pripevnený dvojfarebným pozláteným náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý je krásne zdobený kryštálmi.

Dámsky náramok Sekonda Seksy Edge Silver Stone Set Dial Two Tone


Dodajte svojmu večernému vzhľadu úžasný efekt s týmito úžasnými hodinkami SEKSY Edge. Hodinky majú obdĺžnikové pozlátené puzdro obklopujúce elegantný strieborný kamienkový ciferník. Kus je pripevnený pozláteným náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý je krásne zdobený kryštálmi.

Dámsky zlatý náramok Sekonda Seksy Edge Silver Stone Set


Dodajte svojmu večernému vzhľadu úžasný efekt s týmito úžasnými hodinkami SEKSY Edge. Hodinky majú obdĺžnikové puzdro pozlátené ružovým zlatom, ktoré obklopuje elegantný ciferník z ružového zlata. Kus je pripevnený ružovým zlatom pozláteným náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý je krásne zdobený kryštálmi.

Dámsky náramok Sekonda Seksy Edge Silver Stone Set s ružovým zlatom


Tieto úžasné náramkové hodinky urobia žiarivé vyhlásenie. Hodinky majú obdĺžnikové pozlátené puzdro, ktoré je zdobené lesklými kryštálmi. Ciferník šampanského obsahuje trblietavé krištáľové indexy na 12 a 6 hodinách. Hodinky sú zakončené tenkým pozláteným náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý je možné samostatne nastaviť tak, aby dokonale padol. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámsky náramok Sekonda Seksy Gold Plated Stone Set Champagne Dial


Hodinky Sekonda Seksy 40320 kombinujú 26 mm ružovým zlatom pozlátené puzdro z kovovej zliatiny v tvare obdĺžnika a červený kožený remienok Swarovski z kameňa s prehnutou sponou. Má červený analógový ciferník s kamennými kryštálmi osadenými na pozíciách 12, 3, 6, 9. Dve ručičky pozlátené ružovým zlatom sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda Seksy Red Swarovski Crystals


Oslnivý náramok Sekonda Seksy je ideálnym kúskom na ozdobenie vášho elegantného večerného oblečenia. Nádherne ženské hodinky, vyžarujúce hrejivé tóny ružového zlata a očarujúce trblietanie oslnivého náramku, osadené podmanivou dlažbou kryštálov Swarovski. Ideálny darček pre seba alebo milovaného v tejto sezóne, nakupujte s dôverou. Šírka púzdra: 26 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 10 metrov

Dámsky krištáľový náramok Sekonda Seksy Rocks


Dodajte svojmu outfitu šmrnc s týmito elegantnými a šik hodinkami. Hodinky majú iónovo strieborné obdĺžnikové puzdro s perleťovým ciferníkom a kryštálovými indexmi. Hodinky sú zakončené náramkom z nehrdzavejúcej ocele a fialovým koženým remienkom, ktorý je zdobený oslnivými ultra jemnými krištáľovými kameňmi.

Dámsky náramok Sekonda Seksy Rocks Mother Of Pearl Dial Stone Set Lilac