Fantastické, pútavé a jedinečné; tieto výnimočné hodinky od Beringa majú všetko. Vyrobený z bezchybnej nehrdzavejúcej ocele, kus prešiel procesom pokovovania, ktorého výsledkom je neuveriteľne krásna farba ružového zlata. V spojení so senzačným množstvom hnedých keramických akcentov sú tieto dvojfarebné hodinky s tematikou vysoko módnej a trendovej kvality. Do náramku je zakomponovaná séria božských článkov spolu s brilantným keramickým rámom. S vynikajúcim hnedým pozadím ciferníka s perleťou pozoruhodne vynikajú príťažlivé ručičky z ružového zlata s typickými trblietavými kryštálmi, ktoré ponúkajú fenomenálne značky hodín. Logo značky Berings a sprievodná korunka z ružového zlata dokonale dotvárajú vzhľad hodiniek a vytvárajú ideálny predmet na predvedenie vášho štýlu. High-tech keramické detaily sa vyznačujú nízkou hmotnosťou, odolnosťou proti poškriabaniu a hypoalergénnymi vlastnosťami s hladkým povrchom na dotyk. Šírka púzdra: 25 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50 metrov

Dámsky dvojfarebný keramický náramok Bering

Dámsky dvojfarebný keramický náramok Bering


Hodinky BOSS 1502655 Hailey kombinujú 19mm obdĺžnikové pozlátené puzdro z nehrdzavejúcej ocele a pozlátený náramok z nehrdzavejúcej ocele s bižutérnym zapínaním. Má analógový ciferník v zlatej farbe s logom BOSS, chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Boss Hailey Gold Plated Link náramok


Hodinky BOSS 1502656 Hailey kombinujú 19 mm obdĺžnikové puzdro z nehrdzavejúcej ocele s bielym krištáľovým rámom a strieborný retiazkový náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na šperky. Má analógový ciferník v zlatej farbe s logom BOSS, chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Boss Hailey Silver Link Crystal náramok


Dodajte svojmu zápästiu štýlový lesk s náramkovými hodinkami BOSS Allusion, ideálnym doplnkom pre váš odev, vo dne aj v noci. Atraktívny minimalistický dizajn vyrobený z dvojfarebnej nehrdzavejúcej ocele sa určite hodí na všetky príležitosti. Okrúhly strieborný ciferník obsahuje ikonické logo BOSS, štíhle ručičky a značky hodín obušku v ladiacom zlatom tóne. Kompletný s elegantným dvojfarebným náramkom a sponou na bezpečné rozmiestnenie pomocou tlačidla.

Dámsky náramok Boss Allusion Two Tone


Tento krásne sofistikovaný dizajn Diamond For Her bol vytvorený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré obsahuje luxusný perleťový ciferník s kontrastnými ručičkami a indexmi v tóne ružového zlata. Tento model je tiež vybavený pútavým tónom ružového zlata a diamantovým rámom a bol dokončený dvojfarebným náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámy Boss Diamond For Ju Náramok


Tieto úžasné hodinky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s trendovým ružovým zlatom sú dokonalým každodenným doplnkom. S lesklým perleťovým ciferníkom zdobeným indexmi s trblietavými diamantmi a hodinovými značkami pozlátenými ružovým zlatom. Kus je zakončený ružovým zlatom pozláteným náramkom z nehrdzavejúcej ocele a zatláčacou sponou pre ľahké nosenie a bezpečné sťahovanie.

Dámy šéf diamanty pre ňu Rose Gold Plated Mother Of Pearl Dial náramok


Hodinky BOSS 1502624 Felina kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Tieto hodinky obsahujú okrúhle biele trblietavé kryštály a vyvýšené čísla. Má čierny analógový ciferník brúsený slnečným žiarením s ružovým zlatom pozlátenými luminiscenčnými ručičkami; dátumovku na pozícii 6 s ružovým pozláteným okrajom, chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Boss Felina Black Crystal Watch


Hodinky BOSS 1502620 Felina kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a šedý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Tieto hodinky obsahujú krásne osadené biele kryštály okolo rámu. Má sivý analógový ciferník brúsený slnečným žiarením s ružovým zlatom pozlátenými luminiscenčnými ručičkami a dátumovkou chránenou pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske krištáľové hodinky Boss Felina Grey