Hodinky Sekonda 40318 kombinujú puzdro z kovovej zliatiny v tvare obdĺžnika a náramok zo striebornej kovovej zliatiny s prehnutou sponou. Má tyrkysový analógový ciferník s dvoma striebornými ručičkami a dvoma striebornými obuškami na pozíciách 12 a 6, ktorý je chránený plastovým sklom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske tyrkysové hodinky Sekonda

Dámske tyrkysové hodinky Sekonda


Dámske hodinky Sekonda Two Tone Gold Plated Stainless Steel 40429 kombinujú 16 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má čierny analógový ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda Two Tone Gold Plated Stainless Steel Watch


Hodinky Sekonda 40296 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z kovovej zliatiny spolu s náramkom z nehrdzavejúcej ocele a zlata s prehnutou sponou. Má strieborno-biely analógový slnečný ciferník s 2 ružovo zlatými luminiscenčnými ručičkami. Na pozícii 12 sú vyvýšené dvojité obušky a na všetkých ostatných pozlátené jednoduché obušky, ktoré sú chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Dátum je viditeľný s čiernym okrajom na pozícii 3. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Sekonda Two Tone


Hodinky Sekonda 40319 kombinujú 10 mm obdĺžnikové puzdro z ružového zlata z kovovej zliatiny a dvojfarebný náramok z kovovej zliatiny s prehnutou sponou. Má analógový ciferník z ružového zlata s dvoma ručičkami z ružového zlata a dvoma obuškami z ružového zlata na pozíciách 12 a 6, ktorý je chránený plastovým sklom. Energiu generuje quartz strojček. Tieto krásne hodinky sú dodávané s ružovým zlatým náramkom a ružovým zlatým náramkom.

Dámske hodinky Sekonda Two Tone


Hodinky Sekonda Ladies Two Tone White Dial 2341 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske dvojfarebné hodinky Sekonda s bielym ciferníkom


Tento trendový model Sekonda bol vyrobený s dvojfarebným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s perleťovým ciferníkom so zlatými ručičkami, hodinovými značkami a kameňom vsadeným do pozície dvanástej hodiny. Tento model má tiež trblietavý kamienkový rám a bol dokončený dvojfarebným efektným náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa. Doplnený o zodpovedajúci dvojfarebný náramok a prívesok z kameňa, ktorý by bol ideálnym darčekom pre tohto výnimočného človeka.

Dámske dvojfarebné šperky Sekonda


Tento štýlový model Sekonda bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe, ktoré má zlatý ciferník s ručičkami v žltom zlate a kamennými hodinovými značkami. Tento model je tiež vybavený trblietavým kamenným rámom a je zakončený zlatým náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Sekonda


Dámsky ciferník Sekonda Ladies White a hodinky Rose Gold Hour Markers 2342 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má dvojfarebný analógový ciferník, ktorý je chránený tvrdým sklom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Sekonda White Dial Rose Gold Hour Markers Watch