Hodinky Rotary Ladies Windsor LB05421/01 kombinujú 27 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v dvoch farbách a zodpovedajúci náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má analógový ciferník so strieborným gilošovým vzorom, ktorý je chránený pod zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske Rotary hodinky Windsor

Dámske Rotary hodinky Windsor


Hodinky Rotary Ladies Windsor LB05421/70 kombinujú 27 mm okrúhle zlaté PVD a puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov. Hĺbka prípadu. 6,85 mm.

Dámske Rotary hodinky Windsor


Hodinky Rotary Ladies Windsor LB05423/01 kombinujú 27 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele potiahnuté PVD povlakom zo žltého zlata a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má analógový ciferník so strieborným gilošovým vzorom, ktorý je chránený pod zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske Rotary hodinky Windsor


Hodinky Rotary Ladies Windsor LS05420/01 kombinujú 27 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má analógový ciferník so strieborným gilošovým vzorom, ktorý je chránený pod zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske Rotary hodinky Windsor


Hodinky Rotary Ladies Windsor LS05423/01 kombinujú 27 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele potiahnuté PVD žltým zlatom a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má analógový ciferník so strieborným gilošovým vzorom, ktorý je chránený pod zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske Rotary hodinky Windsor


Hodinky Rotary Ladies Windsor LS05423/70 kombinujú 27 mm okrúhle zlaté PVD puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má strieborný analógový ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov. Hĺbka prípadu. 6,85 mm.

Dámske Rotary hodinky Windsor


Tieto atraktívne vreckové rotačné hodinky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a sú vybavené mechanickým naťahovacím strojčekom. Zapína sa na strieborné puzdro a má biely ciferník. Hĺbka puzdra: 18 mm Šírka puzdra: 47 mm Strojček hodiniek: Mechanický

Rotary pánske vreckové hodinky Double Half Hunter


Očarujúce dámske náramkové hodinky ideálne na dozdobenie vášho elegantného večerného oblečenia. Dokonale vytvorený ženský náramok z leštenej nehrdzavejúcej ocele obsahuje oslnivé púzdro z kubického zirkónu s trblietavým perleťovým ciferníkom a drobnými ručičkami. Nádherný darček pre seba alebo milovanú osobu, ideálny na koktailové párty. Šírka púzdra: 25 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50 metrov

Rotačný kamienkový set náramok