Hodinky Rotary Ladies Henley LB05280/07 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má ružový perleťový analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 70 metrov.

Dámske Rotary hodinky Henley

Dámske Rotary hodinky Henley


Hodinky Rotary Ladies Henley LB05283/29 kombinujú 30 mm okrúhle zlaté PVD puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zodpovedajúci zlatý PVD náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 70 metrov.

Dámske Rotary hodinky Henley


Hodinky Rotary Ladies Henley LB05281/41 kombinujú 30 mm okrúhle dvojfarebné puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele a zlata PVD so zapínacou sponou na tlačidlo. Má perleťový analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 70 metrov.

Dámske Rotary hodinky Henley


Módne dámske hodinky od Rotary, ktoré pozostávajú z okrúhleho perleťového ciferníka doplneného o trblietavé kryštály osadené okolo vonkajšieho okraja. Pripevňuje sa bezpečne pomocou náramku z nehrdzavejúcej ocele. Šírka púzdra: 25 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50 metrov

Dámske Rotary krištáľové hodinky Kensington Mother Of Pearl


Módne dámske hodinky od Rotary, ktoré pozostávajú z okrúhleho perleťového ciferníka doplneného o trblietavé kryštály osadené okolo vonkajšieho okraja. Bezpečne sa zapína pomocou dvojfarebného náramku. Šírka púzdra: 25 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50 metrov

Dámske Rotary dvojfarebné krištáľové hodinky Kensington


Tieto oslnivé hodinky Kensington vyrobené z nehrdzavejúcej ocele dodajú vášmu každodennému vzhľadu nádych elegancie. Hodinky s trblietavým dlažobným ciferníkom s 260 kryštálmi sú osadené kontrastnými jasne modrými ručičkami. Ukončené nerezovým t-bar náramkom.

Dámske Rotary hodinky Kensington


Tieto úžasné hodinky Kensington od Rotary sú ideálne na dodanie sofistikovaného vzhľadu vášmu každodennému vzhľadu. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s lesklým ružovým zlatom PVD pokovovaním, kus obsahuje perleťový ciferník s kontrastnými ružovými zlatými PVD hodinovými značkami a ručičkami. Dielo je zakončené kamenným rámom pre pridaný lesk.

Dámske Rotary hodinky Kensington


Hodinky Kensington vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s ružovým zlatom PVD pokovovaním sú ideálne na dodanie šmrncu vášmu každodennému vzhľadu. Biely perleťový ciferník je osadený trblietavými krištáľovými indexmi a ručičkami v tóne ružového zlata. Kus je zakončený kamienkovým rámom a ružovým zlatom PVD pokovovaným náramkom z nehrdzavejúcej ocele.

Dámske Rotary hodinky Kensington