Tieto úžasné hodinky značky Rotary vyrobené z nehrdzavejúcej ocele dodajú vášmu každodennému vzhľadu žiarivý vzhľad. Kus obsahuje ostrý biely ciferník s hodinovými obuškami a ručičkami pokovovanými ružovým zlatom. Kus je zakončený oslnivým kamenným puzdrom a rámom a čiernym koženým remienkom.

Dámske Rotary drobné hodinky

Dámske Rotary drobné hodinky


Hodinky Rotary Ladies Regent LB05410/07 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má perleťový analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod zafírovým sklíčkom. Sila je generovaná automatickým pohybom. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske automatické hodinky Rotary Regent


Hodinky Rotary Ladies Regent LB05412/07 kombinujú 36 mm okrúhle dvojfarebné puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zodpovedajúci dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má perleťový analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod zafírovým sklíčkom. Sila je generovaná automatickým pohybom. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske automatické hodinky Rotary Regent


Hodinky Rotary Ladies Regent LS05410/02 kombinujú 36 mm kruhové puzdro z brúsenej nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod zafírovým sklíčkom. Sila je generovaná automatickým pohybom. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske automatické hodinky Rotary Regent


Tieto štýlové dámske hodinky z nehrdzavejúcej ocele od Rotary majú zapínanie na bižutérnu sponu. V okrúhlom puzdre je umiestnený ciferník Mother of Pearl. Každá hodina je označená jedným trblietavým kameňom. Šírka púzdra: 22 mm. Vodotesnosť: 100 metrov. Strojček: Quartz

Dámske Rotary perleťové hodinky z nehrdzavejúcej ocele


Hodinky Rotary Ladies Two Tone Rose Gold Plated LB05377/41 kombinujú 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má analógový ciferník z perlete, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske Rotary dvojfarebné hodinky pozlátené ružovým zlatom


Tento model Ultra Slim bol vyrobený s dvojfarebným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré obsahuje strieborný ciferník slnečného žiarenia so zlatými ručičkami a hodinovými značkami. Tento model je zakončený dvojfarebným náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky rotačný ultra tenký 2 tónový náramok


Tento model Ultra Slim bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s luxusným perleťovým ciferníkom so striebornými ručičkami a dvanástimi trblietavými diamantovými značkami hodín. Tento model je zakončený náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky rotačný ultra tenký náramok