Tieto krásne dámske hodinky nám kúpila spoločnosť Rotary. S čiernym ciferníkom s trblietavými diamantmi na dvanástej, tretej, šiestej a deviatej hodine. Je odolný voči vode do 50 metrov a je doplnený náramkom z ružového zlata a zapínaním na tlačidlo.

Dámske Rotary diamantové hodinky

Dámske Rotary diamantové hodinky


Tieto úžasné hodinky Windsor dodajú vášmu každodennému vzhľadu nádych iskry. Tento kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má biely perleťový ciferník. Ciferník je osadený 12 trblietavými diamantovými značkami hodín, ktoré sú zvýraznené sadou ručičiek z nehrdzavejúcej ocele. Kus je zakončený náramkom z nehrdzavejúcej ocele.

Dámske Rotary diamantové hodinky


Tieto elegantné dámske hodinky pochádzajú od Rotary. Je vyrobený z pozlátenej nehrdzavejúcej ocele a má roztiahnuteľný náramok. Biely ciferník má modré ručičky a modré číselníky. Ideálny darček pre vášho blízkeho. Šírka púzdra: cca 18 mm. Vodeodolnosť: 30m. Quartzový strojček

Dámske Rotary hodinky


Tieto elegantné dámske hodinky od Rotary majú klasický dizajn. Rozšíriteľný náramok je vyrobený z pozlátenej nehrdzavejúcej ocele. Okrúhly biely ciferník používa čierne číselné značky hodín. Tieto hodinky budú ideálnym darčekom pre vášho blízkeho. Šírka púzdra: cca 23 mm. Vodeodolnosť: 30m. Quartzový strojček

Dámsky rotačný rozťahovací náramok


Rotačné dámske hodinky Henley Diamond Set LB05110/07/D kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má analógový ciferník z perlete, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske Rotary diamantové hodinky Henley


Rotačné dámske hodinky Henley Two Color Mother Of Pearl LB05112/41/D kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má analógový ciferník z perlete, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodeodolnosť do 0.

Dámske Rotary dvojfarebné perleťové hodinky Henley


Rotary nám prinášajú tieto dámske hodinky z kolekcie Henley. Obsahuje 36 mm puzdro s čiernym ciferníkom s luminiscenčnými ručičkami a dátumovkou na troch hodinách. Ciferník je umiestnený pod zafírovým sklíčkom a je doplnený náramkom z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo.

Dámske Rotary hodinky Henley


Rotary nám prinášajú tieto dámske hodinky z kolekcie Henley. Obsahuje 36 mm puzdro s ciferníkom šampanského s luminiscenčnými ručičkami a dátumovým okienkom na tretej hodine. Ciferník je umiestnený pod zafírovým sklíčkom a je doplnený dvojfarebným náramkom z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo.

Dámske Rotary hodinky Henley