Hodinky Rotary Ladies Windsor Diamond LB05420/41/D kombinujú 27 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má analógový ciferník s perleťovým a strieborným gilošovým vzorom s diamantovými značkami hodín, ktoré sú chránené pod zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske Rotary diamantové hodinky Windsor

Dámske Rotary diamantové hodinky Windsor


Hodinky Rotary Ladies Windsor Diamond LB05421/41/D kombinujú 27 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v dvoch farbách a dva zodpovedajúce náramky z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má analógový ciferník s perleťovým gilošovým vzorom s diamantovými značkami hodín, ktoré sú chránené pod zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske Rotary diamantové hodinky Windsor


Hodinky Rotary Windsor Mother-Of-Pearl Black Dial kombinujú 27 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má perleťový analógový ciferník s čiernymi arabskými číslicami, chránený pod silným zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske perleťové hodinky Windsor s čiernym ciferníkom


Hodinky Rotary Ladies Windsor Two Color LB05302/41/D kombinujú 27 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok s prehnutou sponou, pričom obe sú tiež pozlátené ružovým zlatom. Má analógový ciferník z perlete, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske Rotary dvojfarebné hodinky Windsor


Dodajte svojmu outfitu nádych štýlu s týmito zlatými dámskymi hodinkami z kolekcie Windsor, ktoré pozostávajú zo strieborného ciferníka s luminiscenčnými ručičkami, zlatými značkami hodín a funkčným dátumovým okienkom. Bezpečne sa zapína pomocou dvojfarebného náramku z nehrdzavejúcej ocele. Šírka púzdra: 27 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50 metrov

Dámske Rotary hodinky Windsor Two Tone Champagne


Tieto úžasné hodinky Windsor dodajú vášmu každodennému vzhľadu nádych iskry. Tento kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s PVD pokovovaním v ružovom zlate a má biely ciferník z perlete. Ciferník je osadený 12 trblietavými diamantovými hodinovými značkami, ktoré sú zvýraznené sadou ručičiek pozlátených ružovým zlatom. Kus je zakončený ružovým zlatom PVD pozláteným článkovým náramkom.

Dámske Rotary hodinky Windsor


Od roku 1895 Rotary zdobia svet prítomnosťou klasických hodiniek, ktoré sú starostlivo navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám, štýlom a vkusu ich rozmanitej fanúšikovskej základne. Z kolekcie Windsor bola táto tradičná postava vytvorená s použitím vysoko kvalitných materiálov, vrátane nehrdzavejúcej ocele pre puzdro a náramok, minerálne sklíčko na sklíčko a perleť pre trblietavý ciferník, zložito tvarovaný v príjemnom tvare vankúša so štíhlymi prvkami. a orámované zobrazenie dátumu; spoľahlivo poháňaný quartzovým mechanizmom pre každodenný pokoj a dokonalú presnosť. Dodajte svojej zbierke hodiniek nadčasový nádych triedy. Šírka púzdra: 26 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50 metrov

Dámske Rotary hodinky Windsor


Hodinky Rotary Ladies Windsor LB05420/02 kombinujú 27 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má analógový ciferník so strieborným gilošovým vzorom, ktorý je chránený pod zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske Rotary hodinky Windsor