Hodinky Fossil Jacqueline Mother-Of-Pearl Grey ES5091 kombinujú 36 mm okrúhle ružové pozlátené púzdro z 50 % recyklovanej nehrdzavejúcej ocele a remienok z eko-kože šedej farby s tradičnou prackou. Má sivý perleťový analógový ciferník s dátumom viditeľným na pozícii tri s kruhovým okrajom pozláteným ružovým zlatom, chráneným pod minerálnym sklíčkom. Energia je generovaná pohybom na solárny pohon. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske perleťovo sivé hodinky Fossil Jacqueline

Dámske perleťovo sivé hodinky Fossil Jacqueline


Hodinky Fossil Jacqueline Mother-Of-Pearl Pink Watch ES5092 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z 50% recyklovanej nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom a modroružový remienok z ekokože s tradičnou prackou. Má ružový perleťový analógový ciferník s dátumom viditeľným na pozícii tri s kruhovým okrajom pozláteným ružovým zlatom, chráneným pod minerálnym sklíčkom. Energia je generovaná pohybom na solárny pohon. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske perleťové ružové hodinky Fossil Jacqueline


Hodinky Fossil ES5207 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a hnedý kožený remienok s a. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Fossil Jacqueline s ružovým zlatom


Atraktívne dámske hodinky, ktoré pozostávajú z modrého remienka z pravej kože a puzdra z ružového zlata. Biely ciferník pozostáva z rímskych číslic, ručičiek z ružového zlata a funkčného okienka s dátumom. Hĺbka puzdra: 8 mm Šírka puzdra: 36 mm Strojček hodiniek: Quartz Vodotesnosť: 30 metrov Gravírovanie bude v strede zadnej časti puzdra

Dámske hodinky Fossil Jacqueline Rose Gold


Tieto hodinky Jacqueline vyrobené z nehrdzavejúcej ocele majú ostrý ciferník, ktorý je zvýraznený puzdrom z nehrdzavejúcej ocele. Ciferník je osadený nerezovými hodinovými značkami a ručičkami. Hodinky sú zakončené jemným hnedým koženým remienkom.

Dámske hodinky Fossil Jacqueline s remienkom


Tieto očarujúce dámske hodinky z kolekcie Jacqueline s klasickým dizajnom so zabudovanými modernými komponentmi určite ohromia. Biely ciferník zobrazuje štíhle ručičky a strieborné tónové značky na zobrazenie 12-hodinového času. Pre pridané funkcie je k dispozícii aj malé dátumové okno. Bezpečne sa zapína pomocou náramku z nehrdzavejúcej ocele doplneného o trblietavé kubické zirkóny. Hĺbka púzdra: 8 mm. Šírka púzdra: 36 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Odolnosť voči vode: 30 metrov Gravírovanie bude v strede zadného krytu

Dámske hodinky Fossil Jacqueline


Tieto očarujúce dámske hodinky z kolekcie Jacqueline s klasickým dizajnom so zabudovanými modernými komponentmi určite ohromia. Ciferník z ružového zlata predstavuje štíhle padnúce ručičky a značky hodín, ktoré zobrazujú 12-hodinový čas. Pre pridané funkcie je k dispozícii aj malé dátumové okno. Bezpečne sa zapína pomocou náramku z nehrdzavejúcej ocele doplneného o trblietavé kubické zirkóny. Hĺbka púzdra: 8 mm. Šírka púzdra: 36 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Odolnosť voči vode: 30 metrov Gravírovanie bude v strede zadného krytu

Dámske hodinky Fossil Jacqueline


Hodinky Fossil ES5143 Jacqueline kombinujú 38 mm okrúhle dvojfarebné puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na dvojité tlačidlo. Má čierny analógový ciferník s denným, dátumovým a 24-hodinovým subciferníkom, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Fossil Jacqueline