Tieto módne hodinky od Lorus dodajú vášmu každodennému vzhľadu šmrnc. Kus je vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele a má sivý ciferník. Multifunkčný ciferník je osadený kryštálovými indexmi a tmavosivými hodinovými značkami. Kus je zakončený odolným svetlo šedým koženým remienkom.

Dámske módne hodinky Lorus

Dámske módne hodinky Lorus


Hodinky Lorus LadiesRG221TX9 kombinujú 30,1 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má perleťový analógový ciferník so striebornými ručičkami a rímskymi číslicami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámsky náramok Lorus Mesh


Hodinky Lorus Ladies RG279TX9 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok v štýle sieťoviny z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má tmavomodrý analógový ciferník so striebornými ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky náramok Lorus Mesh


Hodinky Lorus Ladies RG281TX9 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok v štýle sieťoviny z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má krémovo biely analógový ciferník so striebornými ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky náramok Lorus Mesh


Hodinky Lorus Ladies RG292TX9 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe a náramok z nehrdzavejúcej ocele v štýle zlatej sieťoviny s prehnutou sponou. Má strieborný kvetinový analógový ciferník so zlatými ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov. Hĺbka púzdra 8,20 mm

Dámsky náramok Lorus Mesh


Hodinky Lorus Ladies RG293TX9 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má tmavomodrý kvetinový analógový ciferník so striebornými ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov. Hĺbka púzdra 8,20 mm

Dámsky náramok Lorus Mesh


Tieto štýlové hodinky od Lorus sú skvelým doplnkom každého moderného outfitu. S bielym ciferníkom, ktorý je zdobený dvoma kryštálmi na dvanástej hodine a osadený zlatými ručičkami a hodinovými značkami, je kus doplnený zlatým tónom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele a prehnutou sponou.

Dámsky dvojtónový náramok Lorus s obdĺžnikovým ciferníkom


Tieto štýlové hodinky v tóne ružového zlata od Lorus sú skvelým doplnkom ku každému modernému outfitu. Ciferník s ružovým zlatým displejom dňa a dátumu, ručičkami a značkami hodín je zvýraznený trblietavým krištáľovým rámom. Je doplnený náramkom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata a zapínacou sponou na tlačidlo.

Dámsky náramok Lorus Rose Gold Plated Crystal Set