Hodinky Fossil ES5213 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový kožený remienok s tradičnou prackou. Má ružový analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske mini ružové kožené hodinky Fossil Carlie

Dámske mini ružové kožené hodinky Fossil Carlie


Tieto atraktívne fosílne hodinky boli vyrobené z odolného puzdra z nehrdzavejúcej ocele a ružového zlata pokovovaného iónmi a sieťovaného náramku s bielym a kamenným ciferníkom s ručičkami a indexmi vo farbe ružového zlata. Tieto hodinky sú navyše vybavené minerálnym sklíčkom a sú vodotesné do 30 metrov.

Dámske hodinky Fossil Carlie Mini v tóne ružového zlata


Tieto elegantné hodinky Carlie vyrobené z nehrdzavejúcej ocele majú perleťový ciferník. Ciferník je osadený nerezovými hodinovými značkami a ručičkami. Ukončená nastaviteľným sieťovaným remienkom s prehnutým zapínaním na sponu.

Dámske hodinky Fossil Carlie Mini z nehrdzavejúcej ocele Mother Of Pearl so sieťovaným remienkom


Hodinky Fossil CE1106 Carlie kombinujú 33 mm okrúhle keramické puzdro a ružový keramický náramok so zapínacou sponou na tlačidlo. Má ružový analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartzový strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámsky keramický náramok Fossil Carlie Pink


Hodinky Fossil ES5212 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má čierny analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Fossil Carlie Rose Gold pozlátené čiernym ciferníkom


Fossil predstavuje tieto atraktívne hodinky v luxusnom ružovom zlate. Perleťový ciferník je vybavený trojicou ružových ručičiek s luminiscenčnými vlastnosťami, ktoré sú poháňané quartzovým strojčekom. Kus má tiež vodeodolnosť 30 metrov.

Dámske hodinky Fossil Carlie Rose Gold Plated Mother Of Pearl Dial Mesh Remienok


Tento krásny a klasický dizajn doplní každú príležitosť. Hodinky, ktoré sú súčasťou kolekcie Carlie od Fossil, majú trblietavé puzdro na ciferník pozlátené ružovým zlatom, ktoré je ešte zvýraznené jemným koženým remienkom v tmavomodrej farbe. Lesklý perleťový ciferník zdobia rímske číslice pozlátené ružovým zlatom a hodinové obušky. Elegantný a štýlový dizajn t-baru je zakončený tradičným zapínaním na pracku.

Dámske hodinky Fossil Carlie Rose Gold Plated Mother Of Pearl s tmavomodrým koženým remienkom


Dvojfarebné hodinky Fossil Carlie ES5201 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má analógový ciferník so strieborným vzorom s dvoma luminiscenčnými ručičkami pozlátenými ružovým zlatom a druhým sledovačom, chráneným pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske dvojfarebné hodinky Fossil Carlie