Hodinky Tissot T126.010.11.013.00 T-Lady kombinujú 26 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a sivý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má analógový ciferník so strieborným vzorom s dvoma tmavosivými ručičkami a druhým sledovačom. Dátum je viditeľný na pozícii 6 so sivým okrajom, ktorý je chránený zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu s antireflexnou vrstvou. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček s indikátorom konca životnosti. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske malé hodinky Tissot Bellissima

Dámske malé hodinky Tissot Bellissima


Hodinky z kolekcie Tissot T120.417.11.041.02 Bellissima kombinujú puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele s PVD povrchom v dvoch odtieňoch ružového zlata so zapínaním na tlačidlo. Má biely vzorovaný ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata, rímskymi číslicami a dátumovkou, ktoré sú všetky chránené klenutým zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Hodinky poháňa švajčiarsky quartz strojček s 3 drahokamy a indikátorom konca životnosti. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov/5 barov tlaku.

Dámske malé hodinky Tissot Bellissima


Hodinky z kolekcie Tissot T126.010.36.013.00 Bellissima kombinujú puzdro z nehrdzavejúcej ocele potiahnuté PVD ružovým zlatom a kožený remienok so zapínaním na tlačidlo. Má biely vzorovaný ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata, rímskymi číslicami a dátumovkou, ktoré sú všetky chránené klenutým zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Hodinky poháňa švajčiarsky quartz strojček s 3 drahokamy a indikátorom konca životnosti. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov/5 barov tlaku.

Dámske malé hodinky Tissot Bellissima


Hodinky Tissot T101.910.11.351.00 kombinujú strieborné 36mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má svetlomodrý analógový ciferník s dvoma striebornými luminiscenčnými ručičkami s druhým trackerom. Dátum je viditeľný na pozícii 6 s čiernym okrajom, ktorý je chránený pod zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske modré hodinky Tissot


Z kolekcie Tissot T-Classic, tradičný dizajn vytvorený s odolným puzdrom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele a ružového zlata PVD so strieborným ciferníkom s čiernymi ručičkami a rímskymi číslicami, ktoré sú chránené klenutým zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu s ochranou proti poškriabaniu. -reflexná vrstva. Tento model je navyše poháňaný švajčiarskym automatickým strojčekom s rezervou chodu až 80 hodín, ktorý môžete obdivovať cez priehľadnú zadnú stranu puzdra.

Dámsky automatický náramok Tissot Carson


Hodinky Tissot T129.210.22.031.00 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má strieborný analógový ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske dvojfarebné hodinky Tissot Class Dream


Z kolekcie Tissot T-Classic, tradičný dizajn vytvorený s odolným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s čiernym ciferníkom so striebornými ručičkami a rímskymi číslicami, ktoré sú chránené zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Tento model je navyše poháňaný švajčiarskym quartzovým strojčekom, má ľahko čitateľný dátumovku a je zakončený čiernym koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Tissot Classic Dream s remienkom


Klasicky elegantný dizajn z kolekcie Tissot T-Classic s odolným puzdrom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele s bielym ciferníkom spolu so striebornými ručičkami a čiernymi rímskymi číslicami, ktoré sú chránené zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Tento model je navyše poháňaný švajčiarskym quartzovým strojčekom, má ľahko čitateľný dátumovku a je vodotesný do 50 metrov.

Dámske klasické hodinky Tissot