Hodinky Fossil Scarlette Gold-Plated Crystal Watch ES5184 kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a hnedý kožený remienok s tradičnou prackou. Má strieborný analógový ciferník so slnečnými lúčmi s pozlátenými luminiscenčnými ručičkami a druhým sledovačom. Deň a dátum sú viditeľné na pozícii tri s pozláteným okrajom. Hodinky majú detaily z bieleho kryštálu, chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske krištáľové hodinky Fossil Scarlette

Dámske krištáľové hodinky Fossil Scarlette


Hodinky Fossil Scarlette Gold-Plated Crystal Watch ES5199 kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník so slnečnými lúčmi s pozlátenými luminiscenčnými ručičkami a druhým sledovačom. Deň a dátum sú viditeľné na pozícii tri s pozláteným okrajom. Hodinky majú detaily z bieleho kryštálu, chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske krištáľové hodinky Fossil Scarlette


Tieto fosílne hodinky boli vyrobené z odolného puzdra a náramku z nehrdzavejúcej ocele so strieborným ciferníkom s luminiscenčnými ručičkami a kamennými indexmi. Okrem toho sú tieto hodinky vybavené sklom z minerálneho kryštálu, ktoré je obklopené atraktívnym lineárnym dizajnom rámu a užitočným ukazovateľom dátumu.

Dámsky mini náramok Fossil Scarlette


Hodinky Fossil Scarlette Stainless Steel Crystal Blue Watch ES5197 kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má modrý analógový ciferník so striebornými luminiscenčnými ručičkami a druhým sledovačom. Deň a dátum sú viditeľné na pozícii tri so strieborným okrajom. Hodinky majú detaily z bieleho kryštálu, chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske krištáľovo modré hodinky Fossil Scarlette z nehrdzavejúcej ocele


Tieto štýlové hodinky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele majú strieborný ciferník so značkami a ručičkami z nehrdzavejúcej ocele. Kus je zakončený krištáľovým zdobeným rámom a zapínaním na sponu.

Dámske hodinky Fossil Scarlette


Hodinky Fossil ES5150 Scarlette kombinujú 28 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na dvojité tlačidlo. Má analógový ciferník z ružového zlata s luminiscenčnými ručičkami, dátumovkou a krištáľovými hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Fossil Scarlette


Hodinky Fossil Ladies Stella Green Castor Oil ES5152 kombinujú 37 mm okrúhle plastové puzdro a zelený gumený remienok s tradičnou prackou. Má zelený analógový ciferník, ktorý je chránený pod plastom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Fossil Stella Green Castor Oil


Automatické hodinky Fossil Stella s ružovým zlatom ME3212 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom a modrý remienok z ekokože s tradičnou prackou. Má vzorovaný analógový ciferník pozlátený ružovým zlatom s kruhovým výrezom, ktorý odhaľuje strojčeky. K dispozícii sú dve luminiscenčné ručičky pozlátené ružovým zlatom a krištáľový rám chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Energia je generovaná automatickým pohybom s približnou rezervou chodu 42 hodín. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske automatické hodinky Fossil Stella Rose Gold pozlátené