Hodinky Citizen FE1233-52A Silhouette kombinujú 30 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele v ružovom zlate so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami a dátumovkou, ktorá je chránená minerálnym sklíčkom. Energiu generuje pohyb ekologického pohonu, ktorý využíva svetlo z akéhokoľvek zdroja. Aj tento model má celkom 114 kryštálov osadených v puzdre a náramku a vodeodolnosť do 50 metrov.

Dámske krištáľové hodinky Citizen Silhouette

Dámske krištáľové hodinky Citizen Silhouette


Dámske krištáľové hodinky Citizen Silhouette FE1234-50L kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má celkom 114 kryštálov vsadených do puzdra a náramku a modrý analógový ciferník s dátumovkou na troch hodinách, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energia je generovaná pohybom ekologického pohonu. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske krištáľové hodinky Citizen Silhouette


Perfektne navrhnuté dámske hodinky, ktoré pozostávajú z bieleho štruktúrovaného ciferníka s luminiscenčnými ručičkami a funkčným dátumovým okienkom. Vďaka celosvetovo uznávanej technológii ekologického pohonu je zaručené, že 12-hodinový formát zostane presný a konzistentný po celé roky. Dodáva sa s 28 jednotlivými trblietavými diamantovými kameňmi osadenými okolo vonkajšieho ležérneho puzdra v elegantnom štýle. Bezpečne sa zapína pomocou dvojfarebného náramku z nehrdzavejúcej ocele pre extra pohodlie. Šírka púzdra: 26 mm. Pohyb: Eco-Drive. Vodeodolnosť: 100 metrov

Dámsky náramok Citizen Silhouette Diamond Two Tone


Tieto pútavé hodinky Silhouette sú ideálne na každodenné nosenie. Hodinky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s lesklým ružovým zlatom a majú kontrastný strieborný ciferník slnečného žiarenia. Ciferník je osadený svietiacimi hodinovými značkami a ručičkami. Ukončené sponou na manikúru.

Dámy občianska silueta strieborný náramok s ružovým zlatom s ciferníkom


Tieto štýlové hodinky, ktoré sú súčasťou kolekcie Silhouette od Citizen, dodajú vášmu každodennému vzhľadu šmrnc. Obdĺžnikový perleťový ciferník je osadený nerezovými rímskymi číslicami a ručičkami. Puzdro z nehrdzavejúcej ocele je osadené trblietavými kryštálmi, ktoré sú zvýraznené jemným čiernym koženým remienkom. Poháňané technológiou Citizens Eco-Drive.

Dámske hodinky Citizen Silhouette s remienkom


Tieto štýlové hodinky bez námahy sú vítaným doplnkom do vašej zbierky. Ľahký titánový dizajn robí z kúska dokonalý každodenný doplnok. Kus je zakončený čiernym dátumovým ciferníkom, ktorý je osadený kontrastnými striebornými značkami hodín.

Dámsky náramok Citizen Super Titanium Black Dial


Hodinky Citizen EW2560-86X Super Titanium kombinujú 30 mm okrúhle titánové puzdro a náramok so zapínaním na tlačidlo. Má perleťový analógový ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje pohyb ekologického pohonu, ktorý využíva svetlo z akéhokoľvek zdroja. Tento model má tiež 4 diamantové značkovače hodín a vodeodolnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Citizen Super Titanium


Hodinky Citizen FE1164-53A kombinujú 31 mm dvojfarebné puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má krištáľový kryt a biely ciferník s dátumovým okienkom na troch hodinách, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Energia je generovaná pohybom ekologického pohonu. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky občiansky dvojfarebný náramok