Hodinky BOSS 1502621 Felina kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele pozlátený ružovým zlatom so zapínaním na tlačidlo. Tieto hodinky obsahujú krásne osadené biele kryštály okolo rámu. Má analógový ciferník brúsený slnečným žiarením v hnedom tóne s ružovým zlatom pozlátenými luminiscenčnými ručičkami a dátumovkou chránenou pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske krištáľové hodinky Boss Felina s ružovým zlatom

Dámske krištáľové hodinky Boss Felina s ružovým zlatom


Hodinky BOSS 1502622 Felina kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Tieto hodinky obsahujú krásne osadené biele kryštály okolo rámu. Má analógový ciferník brúsený slnečným žiarením v ružovom zlate s ružovým pozlátenými luminiscenčnými ručičkami a dátumovkou chránenou pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske dvojfarebné krištáľové hodinky Boss Felina


BOSS nám prinášajú tieto štýlové dámske hodinky. Kombinácia puzdra z nehrdzavejúcej ocele s krištáľovými prvkami a náramku z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata so zapínacou sponou na tlačidlo. Má perleťový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske gala hodinky Boss


BOSS nám prinášajú tieto štýlové dámske hodinky. Kombinácia puzdra z nehrdzavejúcej ocele s trblietavými kryštálmi a náramku z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe so zapínacou sponou na tlačidlo. Má perleťový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske gala hodinky Boss


Tieto štýlové dámske hodinky nám kúpila spoločnosť BOSS. Obsahuje puzdro z ušľachtilej ocele a sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má perleťový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Hodinky poháňa quartzový strojček a taktiež majú vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske gala hodinky Boss


Dámske hodinky BOSS Grand Course Watch 1502583 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má modrý analógový ciferník so subciferníkmi dňa a dátumu a 12 trblietavými krištáľovými hodinovými značkami, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Boss Grand Course


Dámske hodinky BOSS Grand Course Watch 1502603 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro a náramok v tvare ružového zlata so zapínacou sponou na tlačidlo. Má sivý analógový ciferník so subciferníkmi dňa a dátumu a 12 trblietavými krištáľovými hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Boss Grand Course


Dámske hodinky BOSS Grand Course Watch 1502604 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má analógový ciferník svetloružového zlata s dennými a dátumovými subciferníkmi a 12 trblietavými krištáľovými hodinovými značkami, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Boss Grand Course