Hodinky Casio Ladies G-Shock Cream GMA-S140NC-7AER kombinujú 45 mm okrúhle plastové puzdro a krémový plastový remienok s tradičnou prackou. Má krémový ciferník s dvojitým displejom, ktorý je chránený tvrdým sklom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 200 metrov.

Dámske krémové hodinky Casio G-shock

Dámske krémové hodinky Casio G-shock


Hodinky Citizen ER0201-56B kombinujú 27 mm puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník so zlatými prvkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky občiansky náramok


Hodinky Citizen FE1160-54A kombinujú 31 mm puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má krištáľový kryt a biely ciferník s dátumovým okienkom na troch hodinách, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Energia je generovaná pohybom ekologického pohonu. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky občiansky náramok


Priamo z kolekcie L od Citizen sú tieto štýlové dámske hodinky. Retiazkový náramok z nehrdzavejúcej ocele je pripevnený k dvojfarebnému púzdru z nehrdzavejúcej ocele, v ktorom sa nachádza úžasný biely ciferník zobrazujúci štíhle značky hodín a ručičky v zlatej farbe. Šírka púzdra: 30 mm. Strojček hodiniek: Eco-Drive. Vodotesnosť: 50 metrov

Dámsky náramok Citizen Citizen L


Tieto elegantné hodinky Eco-Drive boli vyrobené s odolným puzdrom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele a žltého zlata s čiernym ciferníkom s ručičkami v žltom zlate a diamantovými indexmi. Obsahuje tiež dátumovku, ktorá je chránená minerálnym sklíčkom a je poháňaná technológiou Eco-Drive, čo znamená, že je napájaná akýmkoľvek svetlom a nikdy nepotrebuje batériu.

Dámske hodinky Citizen s diamantovým ciferníkom


Citizen Disney 70th Anniversary Limited Edition Cinderella Diamond Watch EM0798-02D kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom a svetlomodrý remienok z krokodílej kože so zapínaním na tlačidlo. Tieto magické hodinky majú biely perleťový ciferník posiaty ôsmimi diamantovými značkami a klasickými modrými rímskymi číslicami a ručičkami. Popoluškine ikonické kone a koč sa objavujú v striebornej perleťovej potlači. Keď hodiny odbijú polnoc, kúzlo sa preruší a Popoluška utečie z hradu, pričom na schodoch stratí svoju sklenenú papučku, ktorú predstavuje priehľadná potlač schodiska pozdĺž ciferníka. Tento krásny ciferník je chránený zafírovým sklíčkom. Energia je generovaná pohybom technológie Eco-Drive; nikdy nepotrebujete batériu. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov. Na zadnej strane pamätného puzdra je vyleptané 70. výročie Disney Popolušky. Tieto magické hodinky sú limitované na 1 950 kusov po celom svete; za rok debutu filmu. Hodinky

Dámske diamantové hodinky Citizen Disney k 70. výročiu limitovanej edície Cinderella


Diamantové hodinky Citizen Disney s ružovým zlatom Mickey Mouse GA1056-54W kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom a ružovým zlatom pozlátený náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Tieto hodinky inšpirované Disney majú čierny analógový ciferník s diamantmi osadenými na každej značke, pričom dátum je viditeľný na pozícii tri. Jemnú siluetu ikony Disney, Mickey Mousea, pozlátenú ružovým zlatom, môžete vidieť na ôsmej pozícii s jeho rozpoznateľnou šťastnou tvárou, chránenou pod sklom z minerálneho kryštálu. Energia je generovaná pohybom technológie Eco-Drive; nikdy nepotrebujete batériu. Tento model je odolný voči striekajúcej vode.

Dámske diamantové hodinky Mickey Mouse s ružovým zlatom Citizen Disney


Hodinky Citizen Ladies Eco 28 mm Gold Plated Black Dial EW2652-55E kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má čierny analógový ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energia je generovaná pohybom ekologického pohonu.

Dámske hodinky Citizen Eco 28 mm pozlátené čierne ciferník