Z kolekcie Tissot T-Classic, sofistikovaný dizajn vytvorený s odolným puzdrom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele s čiernym ciferníkom spolu so striebornými ručičkami a rímskymi číslicami, ktoré sú chránené zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Tento model je navyše poháňaný švajčiarskym quartzovým strojčekom, má ľahko čitateľný dátumovku a je vodotesný do 50 metrov.

Dámske klasické hodinky Tissot

Dámske klasické hodinky Tissot


Hodinky Tissot T412.183.34 T-Classic kombinujú 17 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník s dvoma pozlátenými ručičkami a druhým trackerom. Dátum je viditeľný na pozícii 3 s bielym okrajom, ktorý je chránený zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky automatický strojček s rezervou chodu približne 38 hodín. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske malé automatické hodinky Tissot Le Locle


Hodinky Tissot T058.109.17.036.00 kombinujú 20 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a remienok zo syntetickej kože so žirafím vzorom s tradičnou prackou. Má strieborný analógový ciferník s dvoma striebornými ručičkami a 12 kryštálmi na každom indexe, ktoré sú chránené pod zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Tissot Krásne žirafy


Hodinky Tissot T058.109.37.036.00 kombinujú 20 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele s ružovým zlatom a leopardím vzorom zo syntetickej kože s tradičnou prackou. Má strieborný analógový ciferník s dvoma ručičkami z ružového zlata a 12 kryštálmi na každom indexe, ktoré sú chránené pod zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske krásne leopardie hodinky Tissot


Hodinky Tissot T058.109.17.056.00 kombinujú 20 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a remienok zo syntetickej kože so vzorom zebry s tradičnou prackou. Má strieborný analógový ciferník s dvoma striebornými ručičkami a 12 kryštálmi na každom indexe, ktoré sú chránené pod zafírovým sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Tissot Krásne Zebra


Hodinky Tissot T101.917.11.046.00 PR 100 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na dvojité tlačidlo. Má modrý analógový ciferník so subciferníkmi chronografu, dátumovkou a luminiscenčnými ručičkami, ktoré sú chránené zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky strojček Caliber 10 1/2 quartz so 6 šperkami a indikátorom konca životnosti. Tento model má tiež 12 diamantov Top Wesselton klasifikovaných ako čírosť VS-SI v celkovej hodnote 0,0456 karátu, ako aj vodeodolnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Tissot Pr 100 Sport Chic s chronografom


Hodinky Tissot T101.917.22.116.00 T-Classic kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má perleťový analógový ciferník s diamantmi osadenými na každom indexe. K dispozícii sú dve luminiscenčné ručičky v tóne ružového zlata a druhý sledovač s dátumom viditeľným na pozícii 4 s ružovým zlatom. K dispozícii sú 3 perleťové subciferníky chronografu, ktoré sú chránené zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Tissot Pr 100 Sport Chic s chronografom


Chronograf Sport Chic je dokonalým doplnkom do vašej zbierky. Tento kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má kontrastný perleťový ciferník, ktorý je osadený žiarivými diamantovými značkami hodín. Ciferník je ďalej zvýraznený pridaním luminiscenčných ručičiek z nehrdzavejúcej ocele a dátumovkou na 4 hodinách. Kus je zakončený zapínacou sponou pre bezpečné uchytenie.

Dámske hodinky Tissot Pr100 Diamond Set Chrono