Hodinky BOSS 1502630 Novia kombinujú 38 mm keramické puzdro okrúhleho tvaru a biely keramický náramok so zapínaním na tlačidlo. Má biely perleťový analógový ciferník so striebornými luminiscenčnými ručičkami, subciferníkom dňa a dátumu a tachymetrickú stupnicu chránenú pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske keramické hodinky Boss Novia White

Dámske keramické hodinky Boss Novia White


Tento elegantný dizajn Praise bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele PVD zo žltého zlata, ktoré má matný ciferník zo žltého zlata so zodpovedajúcimi leštenými ručičkami a krásnym trblietavým kamienkovým rámom. Tento model bol dotvorený náramkom zo žltého zlata v štýle PVD sieťoviny, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky sieťovaný náramok Boss Chvála


Tento elegantný dizajn Praise bol vyrobený z ružového zlata PVD z nehrdzavejúcej ocele s matným ružovým zlatým ciferníkom so zodpovedajúcimi leštenými ručičkami a krásnym trblietavým kamienkovým rámom. Tento model je zakončený ružovým zlatým PVD sieťovaným náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky sieťovaný náramok Boss Chvála


Hodinky BOSS 1502636 Pura kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele s preklápacou sponou. Má mätovo zelený analógový ciferník brúsený slnečným žiarením, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Boss Pura Mint Green Mesh


Hodinky BOSS 1502643 Pura kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom a detský ružový kožený remienok s tradičnou prackou. Má strieborný analógový ciferník brúsený slnečným žiarením, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske ružové hodinky Boss Pura s ružovým zlatom


Hodinky BOSS 1502634 Pura kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele s preklápacou sponou. Má strieborný analógový ciferník brúsený slnečným žiarením, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Boss Pura Stainless Steel Mesh


Hodinky BOSS 1502638 Saya kombinujú 37 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele s preklápacou sponou. Tieto krásne hodinky sú vybavené radom bielych kryštálov vsadených do bokov puzdra a očiek. Má analógový ciferník brúsený slnečným žiarením v champagne tóne s tromi ružovým zlatom pozláteným denným a dátumovým ciferníkom, chráneným pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Boss Saya Rose Gold Plated Mesh


Hodinky BOSS 1502640 Saya kombinujú 37 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Tieto krásne hodinky sú vybavené radom bielych kryštálov vsadených do bokov puzdra a očiek. Má strieborný analógový ciferník brúsený slnečným žiarením s tromi ružovým zlatom pozláteným denným a dátumovým ciferníkom, chráneným pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Boss Saya Rose Gold Plated z nehrdzavejúcej ocele