Hodinky Vivienne Westwood VV092BKSR Westbourne kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok s prehnutou sponou. Má čierny analógový ciferník s detailmi z ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov a hmotnosť 85 gramov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Westbourne Orb

Dámske hodinky Vivienne Westwood Westbourne Orb


Hodinky Vivienne Westwood VV092SLSG Westbourne kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok s prehnutou sponou. Má strieborný analógový ciferník so zlatými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov a hmotnosť 85 gramov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Westbourne Orb


Tieto úžasné dámske náramkové hodinky od Vivienne Westwood, vyrobené z luxusnej leštenej a brúsenej nehrdzavejúcej ocele, prinesú do každého oblečenia atraktívny moderný štýl. Je vybavený okrúhlym strieborným ciferníkom so zlatými detailmi a štíhlymi ručičkami, ktoré sú ohraničené rámčekom s logom značky pre extra módny povrch. Nakupujte s dôverou. Hĺbka púzdra: 7 mm. Šírka púzdra: 29 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodotesnosť: 50 metrov

Dámske hodinky Vivienne Westwood Westbourne