Tieto úžasné hodinky majú ikonický dizajn Orb. Tieto ženské a elegantné hodinky, ktoré sú súčasťou kolekcie Orb, majú strieborný ciferník zdobený holografickým motívom Orb a detailom loga Vivienne Westwood. Kontrastný rám hodiniek z ružového zlata je osadený čírymi kryštálmi a voľne sa pohybujúcim kúzlom Orb. Klasický dizajn T-bar je zakončený bielym koženým remienkom.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Orb Pastelle Silver Dial s bielym koženým remienkom

Dámske hodinky Vivienne Westwood Orb Pastelle Silver Dial s bielym koženým remienkom


Tieto úžasné hodinky Vivienne Westwood vyrobené z nehrdzavejúcej ocele dodajú vášmu každodennému vzhľadu sofistikovaný vzhľad. Diel má strieborný ciferník s gilošovaným dizajnom v tvare srdca. Hodinky a ručičky s rímskymi číslicami z nehrdzavejúcej ocele sú zvýraznené sekundovou ručičkou s červeným srdcom. Kus je zakončený voľne sa pohybujúcim ikonickým guľovým kúzlom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na sponu.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Orb


Dámsky náramok s topoľovým kúzlom Vivienne Westwood VV246LBLSL kombinujú puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele s ľahko použiteľnou sponou na rozmiestnenie pomocou tlačidla. Má textúrovaný fialovo modrý ciferník so striebornými obuškami a ručičky s detailom loga Vivienne Westwood, ktoré sú chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa švajčiarsky quartz strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov. Tieto hodinky sú tiež vybavené strieborným kúzlom Vivienne Westwood.

Dámsky kúzlo Vivienne Westwood Poplar Charm


Vivienne Westwood dámske topoľové dvojfarebné náramkové hodinky VV246GYSR kombinujú dvojfarebné ružovým zlatom pozlátené puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele s ľahko použiteľným zapínaním na tlačidlo. Má textúrovaný sivý ciferník s obuškami z ružového zlata a ručičky s detailom loga Vivienne Westwood, ktoré sú chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa švajčiarsky quartz strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov. Tieto hodinky sú tiež vybavené strieborným kúzlom Vivienne Westwood.

Dámsky dvojfarebný náramok Vivienne Westwood Poplar


Dámske hodinky Seymour s modrým koženým remienkom Vivienne Westwood VV240SLLC kombinujú puzdro z nehrdzavejúcej ocele brúsené diamantom a svetlomodrý kožený remienok s tradičnou prackou. Má textúrovaný strieborný ciferník so striebornými obuškami a ručičky s detailom loga Vivienne Westwood, ktoré sú chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa švajčiarsky quartz strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Seymour s modrým koženým remienkom


Dámske hodinky Seymour s krémovým koženým remienkom Vivienne Westwood VV240RSWH kombinujú puzdro z nehrdzavejúcej ocele brúsené diamantom a krémový kožený remienok s tradičnou prackou. Má textúrovaný ciferník zo šampanského s obuškami z ružového zlata a ručičky s detailom loga Vivienne Westwood, ktoré sú chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa švajčiarsky quartz strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Seymour s krémovým koženým remienkom


Dámske dvojfarebné náramkové hodinky Vivienne Westwood Seymour VV240CPSG kombinujú dvojfarebné žltým zlatom pozlátené puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok s ľahko použiteľným zapínaním na tlačidlo. Má textúrovaný ciferník zo šampanského s obuškami zo žltého zlata a ručičky s detailom loga Vivienne Westwood, ktoré sú chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Hodinky poháňa švajčiarsky quartz strojček a taktiež majú vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky dvojfarebný náramok Vivienne Westwood Seymour


Hodinky sú ideálne na každodenné nosenie, sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Dielo má strieborný ciferník, ktorý je osadený ružovým zlatom, ručičkami a Orbom Vivienne Westwood. Kus je zakončený textúrovaným rámom.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Seymour