Hodinky Vivienne Westwood VV257LBLSL Lady Eltham kombinujú 36 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má modrý analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov a hmotnosť 96 gramov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Eltham

Dámske hodinky Vivienne Westwood Eltham


Hodinky Vivienne Westwood VV257TLSL Eltham kombinujú 36 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má modrý analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov a hmotnosť 96 gramov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Eltham


Tieto pútavé hodinky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele so sivým PVD povlakom sú vybavené kontrastnými prvkami z ružového zlata. Sivý kovový ciferník hodiniek je vyrytý ikonickým logom Vivienne Westwood Orb. Kus je zakončený T-bar náramkom a voľne sa pohybujúcim ružovým zlatom pokoveným kúzlom Orb.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Kensington


Hodinky Vivienne Westwood VV253GYGY Ladbroke kombinujú 35 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a šedý kožený remienok s tradičnou prackou. Má sivý analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov a hmotnosť 40 gramov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Ladbroke


Hodinky Vivienne Westwood VV253LPKLPK Ladbroke kombinujú 35 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový kožený remienok s tradičnou prackou. Má ružový analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov a hmotnosť 40 gramov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Ladbroke


Hodinky Vivienne Westwood VV253TNTN Ladbroke kombinujú 35 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a hnedý kožený remienok s tradičnou prackou. Má hnedý analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov a hmotnosť 40 gramov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Ladbroke


Leadenhall od Vivienne Westwood využíva ikonický vyrezaný ciferník a zväčšené logo na vytvorenie jedinečného kúsku. Tento model má ružovú a zlatú tematiku a hladký kožený remienok ladí s oceľovým puzdrom v teplých tónoch, pričom obe farby sú na ciferníku kombinované. Šírka púzdra: 33 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámske hodinky s remienkom Vivienne Westwood Leadenhall


Prineste si tieto úžasné hodinky s remienkom k svojmu outfitu a chváľte sa ikonickým štýlom Vivienne Westwood, ktorý je ideálny pre módnych nadšencov. Očarujúce pozlátené puzdro obsahuje otvorený pracovný čierny ciferník so zladenými zlatými detailmi a výrazným logom prestížnej značky. Kompletný s pohodlným čiernym koženým remienkom je ideálny na každodenné nosenie a je skvelým darčekom. Šírka púzdra: 33 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámske hodinky s remienkom Vivienne Westwood Leadenhall