Hodinky Vivienne Westwood VV163GDBLK Carnaby kombinujú 34 mm okrúhle pozlátené puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má čierny analógový ciferník so zlatými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov a hmotnosť 33 gramov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Carnaby

Dámske hodinky Vivienne Westwood Carnaby


Hodinky Vivienne Westwood VV163GDCM Carnaby kombinujú 34 mm okrúhle zlaté puzdro z nehrdzavejúcej ocele a krémový kožený remienok s tradičnou prackou. Má krémový analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov a hmotnosť 33 gramov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Carnaby


Hodinky Vivienne Westwood VV163SLGR Carnaby kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zelený kožený remienok s tradičnou prackou. Má zelený analógový ciferník so striebornými ručičkami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov a hmotnosť 33 gramov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Carnaby


Hodinky Cranbourne vyrobené z nehrdzavejúcej ocele majú čierny ciferník s kontrastnými zlatými PVD značkami hodín. Dielo je ukončené ikonickou Orb Vivienne Westwood o 12:00 a dátumovým okienkom o 3:00.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Cranbourne


Dámske hodinky Vivienne Westwood East End Two Tone Gold Plated Watch VV262BKSG kombinujú 37 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má čierny analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske dvojfarebné pozlátené hodinky Vivienne Westwood East End


Dámske hodinky Vivienne Westwood East End Two Tone Rose Gold Plated VV262WSSR kombinujú 37 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood East End s dvojfarebným ružovým zlatom


Hodinky Vivienne Westwood Ladies Elcho Leather Strap VV255SGBK kombinujú 39 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má čierny analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Elcho s koženým remienkom


Hodinky Vivienne Westwood Ladies Elcho Tartan Strap VV255SLMT kombinujú 41 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a trojfarebný látkový remienok s tradičnou prackou. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Vivienne Westwood Elcho Tartan s remienkom