Hodinky Tommy Hilfiger Ladies Libby Rose Gold Case 1782467 kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a sivý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má sivý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Tommy Hilfiger Libby Rose Gold Case

Dámske hodinky Tommy Hilfiger Libby Rose Gold Case


Tieto elegantné a štýlové hodinky dodajú vášmu každodennému vzhľadu sofistikovaný vzhľad. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s modrým IP pokovovaním, kus má modrý slnečný ciferník. Ciferník je osadený kryštálovými indexmi a ručičkami pozlátenými ružovým zlatom. Ciferník je ďalej zvýraznený pridaním ikonickej červenej, bielej a modrej vlajky Tommyho Hilfigera na 12. hodine a púzdra pozláteného ružovým zlatom. Kúsok je zakončený nastaviteľným sieťovaným remienkom a zapínaním na záhyb cez sponu.

Dámsky náramok Tommy Hilfiger Liberty Blue z nehrdzavejúcej ocele


Tieto elegantné a štýlové hodinky dodajú vášmu každodennému vzhľadu sofistikovaný vzhľad. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s ružovým zlatom a má ružový zlatý ciferník. Ciferník je osadený kryštálovými indexmi a ručičkami pozlátenými ružovým zlatom. Ciferník je ešte zvýraznený pridaním ikonickej červenej, bielej a modrej vlajky Tommyho Hilfigera na 12. hodine. Kúsok je zakončený nastaviteľným sieťovaným remienkom a zapínaním na záhyb cez sponu.

Dámsky náramok zo sieťoviny Tommy Hilfiger Liberty bledo pozlátený


Dámske hodinky Tommy Hilfiger s ružovým koženým remienkom 1782429 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový kožený remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má ružový analógový ciferník s krištáľovými hodinovými značkami a striebornými ručičkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Tommy Hilfiger s ružovým koženým remienkom


Dámske dvojfarebné náramkové hodinky Tommy Hilfiger 1782434 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník s krištáľovými hodinovými značkami a ručičky v tóne ružového zlata, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámsky dvojfarebný náramok Tommy Hilfiger


Hodinky Tommy Hilfiger 1782407 Zoey kombinujú 34 mm okrúhle zlaté puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na dvojité tlačidlo. Má čierny analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Tommy Hilfiger Zoey


Hodinky Tommy Hilfiger 1782408 Zoey kombinujú 34 mm okrúhle dvojfarebné puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na dvojité tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Tommy Hilfiger Zoey


Tieto štýlové trendy hodinky dodajú vášmu každodennému vzhľadu módny vzhľad. Tento kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má dvojfarebný dizajn. Strieborný ciferník je osadený kryštálovými indexmi a pozlátenými ručičkami. Ciferník je ďalej zvýraznený pridaním ikonického loga vlajky Tommy Hilfiger v červenej, bielej a modrej farbe. Kúsok je zakončený nastaviteľným sieťovaným remienkom s prehnutým zapínaním na sponu.

Dvojfarebný sieťovaný náramok Tommy Hilfiger Liberty