Dámske hodinky Tommy Hilfiger Emma Rose Gold Plated 1782482 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má sivý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Tommy Hilfiger Emma s ružovým zlatom

Dámske hodinky Tommy Hilfiger Emma s ružovým zlatom


Dámske náramkové hodinky Tommy Hilfiger v zlatej farbe 1782437 kombinujú 34 mm zlaté púzdro so žiarivým krištáľovým kameňom a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má analógový ciferník v zlatej farbe, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámsky zlatý náramok Tommy Hilfiger


Dámske hodinky Tommy Hilfiger s šedým koženým remienkom 1782430 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z ružového zlata a šedý kožený remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má sivý analógový ciferník s krištáľovými hodinovými značkami a ručičky v tóne ružového zlata, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Tommy Hilfiger so sivým koženým remienkom


Hodinky Tommy Hilfiger 1782386 Kennedy kombinujú 38 mm okrúhle puzdro a náramok z nehrdzavejúcej ocele v ružovom zlate so zapínaním na dvojité tlačidlo. Má modrý analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami a tromi subciferníkmi zobrazujúcimi deň, dátum a 24-hodinový čas, všetko je chránené pod sklom z minerálneho sklíčka. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Tommy Hilfiger Kennedy


Hodinky Tommy Hilfiger 1782388 Kennedy kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v ružovej farbe a biely kaučukový remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami a tromi subciferníkmi zobrazujúcimi deň, dátum a 24-hodinový čas, všetko je chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model je tiež osadený kryštálmi na lunete a ciferníku a má vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Tommy Hilfiger Kennedy


Hodinky Tommy Hilfiger Ladies Layla Gold Plated 1782458 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má zlatý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske zlaté hodinky Tommy Hilfiger Layla


Hodinky Tommy Hilfiger Ladies Layla Silver Chronograph 1782456 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Tommy Hilfiger Layla Silver s chronografom


Hodinky Tommy Hilfiger Ladies Libby Gold Plated Mesh Strap 1782487 kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má zlatý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Tommy Hilfiger Libby s pozláteným remienkom zo sieťoviny