Timex TW2T49200 je súčasťou kolekcie Timex Heritage Collection. V tradícii je sila. Táto kolekcia predstavuje aktualizáciu skutočnej klasiky, hodiniek, ktoré ctia korene s nestarnúcim štýlom. Waterbury Women s Traditional, svedectvom záväzku k remeselnej zručnosti a hodinárstvu, sa dobre hodí na každodenné nosenie s krémovým ciferníkom a lešteným dvojfarebným puzdrom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata.

Dámske hodinky Timex Waterbury

Dámske hodinky Timex Waterbury


Timex TW2U23400 je súčasťou kolekcie Timex Heritage Collection. Počas dňa sú to dobre spracované hodinky Waterbury s náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré sú ponorené do generácie hodinárskej tradície. Tieto hodinky sú však zábavnejšie, keď zhasnú svetlá. Stlačte korunku, aby ste rozsvietili modré neónové podsvietenie INDIGLO a odhaľte drsnejšiu stranu s ikonou tajného srdca na ciferníku.

Dámske hodinky Timex Waterbury


Timex TW2R26400 je súčasťou kolekcie Timex Essential Collection. Minimalistický dizajn ciferníka sme spojili s puzdrom s bohatým odtieňom ružového zlata a tekutým remienkom z nehrdzavejúcej ocele pre hodinky, ktoré sú vkusne bez komplikácií.

Dámske víkendové hodinky Timex


Hodinky Timex Main Street T2M828 kombinujú 25 mm okrúhle dvojfarebné mosadzné puzdro a dvojfarebný rozťahovací náramok z nehrdzavejúcej ocele. Má perleťový analógový ciferník so zlatými ručičkami a arabskými číslicami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dvojfarebný rozširujúci náramok Timex Main Street


Hodinky Timex Transcend Gold Plated Mesh TW2U86800 kombinujú 31 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má zlatý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky Timex Transcend z pozlátenej sieťoviny


Hodinky Tissot Classic Dream Lady Watch T129.210.16.111.00 kombinujú 28mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a béžový vymeniteľný remienok z embosovanej hovädzej kože s tradičnou prackou. Má biely perleťový analógový ciferník s dátumovkou viditeľným na pozícii tri, chránený pod zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček s indikátorom konca životnosti. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky Tissot Classic Dream Lady Mother Of Pearl


Strieborné hodinky Tissot Classic Dream Lady T129.210.11.031.00 kombinujú 28 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník so slnečným žiarením s dátumovkou viditeľným na pozícii tri, chránený pod zafírovým sklíčkom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček s indikátorom konca životnosti. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky Tissot Classic Dream Lady Silver


Hodinky Tissot Everytime Lady Burgundy T143.210.17.331.00 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a tmavý patentovaný vymeniteľný bordový remienok zo syntetickej kože s tradičnou prackou. Má čierny až bordový gradientný analógový ciferník so striebornými indexmi a ručičkami, chránený zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje švajčiarsky quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky Tissot Everytime Lady Dark Burgundy