Hodinky Timex Ladies Silver Case T2H331D7 kombinujú 25 mm okrúhle plastové puzdro a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený pod plastom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Timex v striebornom púzdre

Dámske hodinky Timex v striebornom púzdre


Timex TW2T74300 je súčasťou kolekcie Timex City. S elegantným bielym multifunkčným ciferníkom a ružovým koženým remienkom ponúka toto ultra tenké púzdro hodiniek z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata nádych jednoduchosti a sofistikovanosti. S kolekciou Transcend budete vždy o krok vpred.

Dámske hodinky s remienkom Timex


Dámske hodinky Timex Transcend Mesh Silver Dial Watch TW2U86700 kombinujú 31 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Timex Transcend Mesh so strieborným ciferníkom


Dámske hodinky Timex Transcend Rose Gold Plated Watch TW2U86600 kombinujú 31 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má analógový ciferník z ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Timex Transcend s ružovým zlatom


Hodinky Timex Ladies Waterbury Gold Plated TW2U78500 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má zlatý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske zlaté hodinky Timex Waterbury Tw2u78500


Timex TW2R69300 je súčasťou kolekcie Timex Heritage Collection. V tradícii je sila. Táto kolekcia predstavuje aktualizáciu skutočnej klasiky, hodiniek, ktoré ctia korene s nestarnúcim štýlom. Waterbury Women s Traditional je dôkazom záväzku k remeselnému majstrovstvu a hodinárstvu a je vhodný na každodenné nosenie vďaka čiernemu ciferníku a leštenému zlatému púzdru a náramku z nehrdzavejúcej ocele.

Dámske hodinky Timex Waterbury


Timex TW2R69500 je súčasťou kolekcie Timex Heritage Collection. V tradícii je sila. Táto kolekcia predstavuje aktualizáciu skutočnej klasiky, hodiniek, ktoré ctia korene s nestarnúcim štýlom. Waterbury Women s Traditional je dôkazom záväzku k remeselnej zručnosti a hodinárstvu a vďaka svojmu bielemu ciferníku a leštenému dvojfarebnému puzdru a náramku z nehrdzavejúcej ocele sa dobre hodí na každodenné nosenie.

Dámske hodinky Timex Waterbury


Timex TW2T36400 je súčasťou kolekcie Timex Heritage Collection. V tradícii je sila. Táto kolekcia predstavuje aktualizáciu skutočnej klasiky, hodiniek, ktoré ctia korene s nestarnúcim štýlom. Waterbury Women s Traditional, svedectvom záväzku k remeselnej zručnosti a hodinárstvu, sa dobre hodí na každodenné nosenie s puzdrom z leštenej zlatej nehrdzavejúcej ocele, čiernym ciferníkom a sieťovaným remienkom v zlatej farbe.

Dámske hodinky Timex Waterbury