Hodinky Timex Ladies Midtown Gold Plated Mesh TW2V37200 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má čierny analógový ciferník, ktorý je zospodu chránený. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Timex Midtown z pozlátenej sieťoviny

Dámske hodinky Timex Midtown z pozlátenej sieťoviny


Timex TW2T88500 je súčasťou kolekcie Timex Heritage Collection. Model 23, pôvodne predstavený v roku 1958, bol prvým hodinkovým strojčekom navrhnutým špeciálne pre dámske hodinky. Posunuli sme ďalej ikonické, vysoko zakrivené, okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v svetloružovom tóne a jedinečné pripojenie remienka. Tieto hodinky zamerané na zvýšený dizajn sú doplnené elegantným sekundárnym ciferníkom z druhej ruky, gilošovaným ciferníkom s textúrou ružového zlata a náramkom z nehrdzavejúcej ocele v tóne bledoružového zlata.

Dámske hodinky Timex Model23


Timex TW2T88800 je súčasťou kolekcie Timex Heritage Collection. Model 23, pôvodne predstavený v roku 1958, bol prvým hodinkovým strojčekom navrhnutým špeciálne pre dámske hodinky. Posunuli sme vpred ikonické, vysoko zakrivené, okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a jedinečné spojenie remienka. Tieto hodinky zamerané na zvýšený dizajn sú doplnené elegantným sekundárnym ciferníkom, strieborným textúrovaným gilošovým ciferníkom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele.

Dámske hodinky Timex Model23


Timex TW2U22800 je súčasťou kolekcie Timex Essential Collection. kolekcia Norway stelesňuje európsku dizajnovú mantru menej je viac s ultra tenkým zlatým puzdrom a jednoduchým zlatým náramkom z nehrdzavejúcej ocele. Čistý strieborný ciferník zobrazuje drobné číselné značky pohybom dvoch rúk, pričom vynecháva tikanie, ktoré plne zahŕňa jeho minimalistický dizajnový koncept.

Dámske hodinky Timex Norway


Timex TW2T79100 je súčasťou kolekcie Timex City Collection. kolekcia Parisienne nachádza príťažlivosť vo svojom elegantnom dizajne. Jeho puzdro v zlatej farbe a náramok z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe sa spájajú s jemnými ženskými detailmi pre zvýšený vzhľad vrátane perleťového ciferníka, kabošonovej korunky a plávajúcich výstupkov.

Dámske hodinky Timex Parisienne


Hodinky Timex Ladies Peyton Gold Plated TW2V06600 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má dvojfarebný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske zlaté hodinky Timex Peyton


Hodinky Timex Ladies Rose Gold Plated Lab Archive TW2U81400 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele z ružového zlata s prehnutou sponou. Má čierny analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Timex Rose Gold Plated Lab Archive


Hodinky Timex Ladies Rose Gold Plated TW2U60700 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a náramok z nehrdzavejúcej ocele z ružového zlata so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Timex s ružovým zlatom