Hodinky Timex Ladies Demi Silver TW2U60300 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Timex Demi Silver

Dámske hodinky Timex Demi Silver


Hodinky Timex Ladies Easy Read White Dial T2H341 kombinujú 25 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Timex Easy Read s bielym ciferníkom


Hodinky Timex Ladies Easyreader Gold Plated T2H351 kombinujú 25 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený pod plastom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske zlaté hodinky Timex Easyreader


Hodinky Timex TW2U41200 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má čierny analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Timex Elestial s čiernym ciferníkom


Timex TW2U19000 je súčasťou kolekcie Timex City. Čerstvé vybrané práve pre vás, objavte kolekciu Full Bloom. Táto kolekcia inšpirovaná jarou prináša elegantný kvetinový vzhľad a motýľové vzory na ciferníku lícenky. Tieto kvetinové hodinky sú potom spárované s jednoduchým puzdrom z ružového zlata a sieťovaným náramkom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata, aby sa zvýšil pohľad na neospravedlňujúco ženský dizajn.

Dámske kvetinové hodinky Timex


Timex TW2U19100 je súčasťou kolekcie Timex City. Čerstvé vybrané práve pre vás, objavte kolekciu Full Bloom. Táto kolekcia inšpirovaná jarou prináša elegantný kvetinový vzhľad a motýľové vzory na ciferníku lícenky. Tieto kvetinové hodinky sú potom spárované s jednoduchým puzdrom v zlatom tóne a zlatým náramkom z nehrdzavejúcej ocele pre zvýšený pohľad na neospravedlňujúco ženský dizajn.

Dámske kvetinové hodinky Timex


Timex TW2T73900 je súčasťou kolekcie Timex City. S elegantným červeným ciferníkom a sieťovaným remienkom z nehrdzavejúcej ocele vo farbe ružového zlata ponúka toto ultra tenké puzdro hodiniek z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata nádych jednoduchosti a sofistikovanosti. S kolekciou Transcend budete vždy o krok vpred.

Dámske hodinky Timex Mesh


Timex TW2U05500 je súčasťou kolekcie Timex Essential Collection. Dobre oblečená aktualizácia obľúbeného dizajnu puzdra, môžete sami vidieť, prečo tento klasický analógový tvar obstál v skúške časom. Jednoduché okrúhle hodinky s dokonale skoseným okrajom majú ružový ciferník a leštené značky, ktoré dopĺňajú puzdro v ružovom zlate. Pružiny s rýchlym uvoľnením pripájajú sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata, ktorý dopĺňa tento každodenný základ.

Dámske hodinky Timex Mesh