Tieto módne dámske hodinky sú vybavené hladkým strieborným gradientným ciferníkom doplneným o tenké ručičky a značky hodín s kite paličkou, ktoré zobrazujú 12-hodinový analógový displej. Pohodlne sa zapína pomocou čierneho remienka z pravej kože. Šírka púzdra: 38 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámske hodinky Thomas Sabo Rebel z čiernej kože

Dámske hodinky Thomas Sabo Rebel z čiernej kože


Tieto štýlové dámske hodinky so strieborným vyvýšeným rámom určite budú vyzerať skvele ako súčasť akéhokoľvek oblečenia. Okrúhly čierny ciferník používa strieborné hodinové značky a ručičky v tvare draka na zobrazenie 12-hodinového času spolu s logom THOMAS SABO. Bezpečne sa zapína pomocou čierneho remienka z pravej kože pre pohodlné nosenie. Šírka púzdra: 38 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámske čierne hodinky Thomas Sabo Rebel


Tieto krásne kamienkové dámske hodinky ponúkajú nádych iskru, ktorý je ideálny pre každú príležitosť. Veľký čierny ciferník zobrazuje 12-hodinový analógový displej so striebornými ručičkami a hodinovými značkami. Bezpečne sa zapína pomocou čierneho remienka z pravej kože. Šírka púzdra: 38 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámske hodinky Thomas Sabo Rebel Stone Set čierne


Timex TW2U19300 je súčasťou kolekcie Timex City. Čerstvé vybrané práve pre vás, objavte kolekciu Full Bloom. Táto kolekcia inšpirovaná jarou prináša vyšívaný kvetinový vzhľad a vzory motýľov na textúrovaný ciferník. Tieto kvetinové hodinky sú potom spárované s jednoduchým, elegantným puzdrom v tóne ružového zlata a modrým remienkom z prírodnej kože pre povznesený vzhľad v neospravedlňujúcom ženskom dizajne.

Dámske hodinky Timex Bloom


Timex TW2U19500 je súčasťou kolekcie Timex City. Čerstvé vybrané práve pre vás, objavte kolekciu Full Bloom. Táto kolekcia inšpirovaná jarou prináša vyšívaný kvetinový vzhľad a vzory motýľov na textúrovaný ciferník. Tieto kvetinové hodinky sú potom spárované s jednoduchým, elegantným puzdrom z ružového zlata a sieťovaným náramkom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata, aby ste získali vyšší pohľad na neospravedlňujúco ženský dizajn.

Dámske hodinky Timex Bloom


Timex TW2U13700 je súčasťou kolekcie Timex Essential Collection. Pripravte sa na zvýšenie štandardov. Timex Standard žiaria ako jedny z najušľachtilejších každodenných hodiniek so strieborným puzdrom, strieborným ciferníkom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele. So starostlivým dôrazom na detail sme vytvorili hodinky ideálne na každodenné nosenie, ktoré spájajú moderné materiály a klasické hodinárske prvky, vrátane nadrozmernej korunky inšpirovanej vintage, ktorá prikývne k originálnym náramkovým hodinkám.

Dámsky náramok Timex


Timex TW2U13800 je súčasťou kolekcie Timex Essential Collection. Pripravte sa na zvýšenie štandardov. Timex Standard žiaria ako jedny z najušľachtilejších každodenných hodiniek so strieborným puzdrom, strieborným ciferníkom a dvojfarebným náramkom z nehrdzavejúcej ocele. So starostlivým dôrazom na detail sme vytvorili hodinky ideálne na každodenné nosenie, ktoré spájajú moderné materiály a klasické hodinárske prvky, vrátane nadrozmernej korunky inšpirovanej vintage, ktorá prikývne k originálnym náramkovým hodinkám.

Dámsky náramok Timex


Hodinky Timex Ladies Celestial Opulence Silver TW2U67000 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske strieborné hodinky Timex Celestial Opulence