Hodinky Skagen SKW2996 Signatur kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a sieťovaný remienok s posuvným prehnutím cez sponu. Má sivý analógový ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Minimálne 50 % púzdra je vyrobených z recyklovanej nehrdzavejúcej ocele a tieto hodinky majú tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Skagen Signature

Dámske hodinky Skagen Signature


Predstavujeme hodinky Skagen Signature, elegantný doplnok, ktorý sa hodí na všetky príležitosti. Pozlátený oceľový dizajn má drobný biely ciferník s jemnými ručičkami a značkami hodín. Kompletný s moderným sieťovaným náramkom a bezpečným preložením cez sponu. Šírka púzdra: 30 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Skagen Signature Mesh náramok


Black Crystalline Delight Rose Gold Bracelet Watch, ktoré vám poskytnú to najlepšie zo štýlu a iskru v jediných hodinkách, ponúkajú štýl a výraz pre každú veľkú alebo malú príležitosť. Ohromujúci čierny ciferník, ktorý sa nachádza na 16,5 cm náramku v štýle náramku z nehrdzavejúcej ocele vo farbe ružového zlata s detailmi z čierneho smaltu a preklápacou sponou, obsahuje približne 1 000 pravých čiernych kryštálov Swarovski a ručičky a obušky vo farbe ružového zlata, ktoré vám dodajú všetko čaro. by ste mohli potrebovať. Ciferník hodiniek je uložený v 32 mm puzdre z nehrdzavejúcej ocele vo farbe ružového zlata, je pokrytý minerálnym sklíčkom a funguje na quartzovom strojčeku a je vodotesný do 50 m. Švajčiarska výroba, to musíte mať. Nastaviteľné spojky zaistia, že sa prispôsobí každej veľkosti zápästia.

Náramok Swarovski Black Crystalline Delight Rose Gold


Tieto módne dámske hodinky budú vyzerať skvele ako súčasť každého outfitu. Ciferník vyplnený krištáľom Swarovski zobrazuje 12-hodinový analógový displej s použitím luminiscenčných ručičiek a tenkých zlatých značiek hodín. Bezpečne sa zapína pomocou čisto bieleho remienka z pravej kože. Šírka púzdra: 38 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50 metrov

Hodinky Swarovski Crystalline Hours s bielym remienkom v tóne ružového zlata


Pridajte si tieto módne dámske hodinky do svojej zbierky. Vďaka čiernemu ciferníku vyplnenému kryštálom Swarovski určite vynikne pri akomkoľvek oblečení. Bezpečne sa zapína pomocou náramku z materiálu v zlatej farbe. Šírka púzdra: 34 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50 metrov

Čierny náramok Swarovski Crystalline Pure Rose Gold


Hodinky Swarovski 5644081 kombinujú 32 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske dvojfarebné hodinky Swarovski Cosmopolton


Zažiarte na maximum s týmito úžasnými náramkovými hodinkami. Tieto sofistikované a elegantné hodinky, ktoré sú súčasťou kolekcie Crystal Rose, žiaria 215 mikro kryštálmi okolo rámu. Hodinky sú zakončené strieborným slnečným ciferníkom zdobeným tromi čírymi krištáľovými značkami, puzdrom na ciferník z nehrdzavejúcej ocele a náramkom.

Dámsky náramok Swarovski Crystal Rose


Zažiarte na maximum s týmito úžasnými náramkovými hodinkami. Tieto sofistikované a elegantné hodinky, ktoré sú súčasťou kolekcie Crystal Rose, žiaria 215 mikro kryštálmi okolo rámu. Hodinky sú zakončené strieborným slnečným ciferníkom zdobeným tromi čírymi krištáľovými značkami, puzdrom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele v kontrastnom ružovom tóne.

Dámsky náramok Swarovski Crystal Rose Rose Gold tón