Hodinky Skagen SKW3004 Freja kombinujú 26 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a čierny remienok z ekologickej kože s tradičnou prackou. Má čierny analógový ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Minimálne 50 % púzdra je vyrobených z recyklovanej nehrdzavejúcej ocele a tieto hodinky majú tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Skagen Freja

Dámske hodinky Skagen Freja


Hodinky Skagen SKW3005 Freja kombinujú 26 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z nehrdzavejúcej ocele a šedý remienok z eko kože s tradičnou prackou. Má sivý analógový ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Minimálne 50 % púzdra je vyrobených z recyklovanej nehrdzavejúcej ocele a tieto hodinky majú tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Skagen Freja


Hodinky Skagen SKW3061 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a šedý kožený remienok s tradičnou prackou. Má sivý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Skagen Gitte so sivým ciferníkom


Dámske hodinky Skagen Gitte z nehrdzavejúcej ocele v ružovo zlatej farbe SKW3013 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele, pričom najmenej 50 % puzdra je vyrobené z recyklovanej nehrdzavejúcej ocele, a sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele v ružovo zlatej farbe s prehnutou sponou. Má analógový ciferník v bielom striebornom tóne, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Skagen Gitte v tóne ružového zlata zo sieťoviny z nehrdzavejúcej ocele


Dámske hodinky Skagen Gitte Stainless Steel Mesh Watch SKW3016 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele, pričom najmenej 50 % puzdra je vyrobených z recyklovanej nehrdzavejúcej ocele a sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele v striebornej farbe s prehnutou sponou. Má analógový ciferník v bielom striebornom tóne, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske sieťované hodinky Skagen Gitte z nehrdzavejúcej ocele


Hodinky Skagen SKW3051 kombinujú 26 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má biely analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, dátumovku, ktorá je chránená minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Skagen Grenen s pozláteným puzdrom


Hodinky Skagen Grenen Lille Sand Watch SKW3052 kombinujú 26 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom a sivý remienok z ekokože s tradičnou prackou. Má sivý analógový ciferník s dvoma ručičkami pozlátenými ružovým zlatom a čiernym sekundovým sledovačom. Dátum je viditeľný na pozícii 6 v čiernom kruhu, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Skagen Grenen Lille Sand


Hodinky Skagen SKW3050 kombinujú 26 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má biely analógový ciferník s luminiscenčnými ručičkami, dátumovku, ktorá je chránená minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Skagen Grenen so strieborným sieťovaným remienkom