Tieto dámske hodinky v tóne ružového zlata nám kúpila spoločnosť Skagen. Obsahuje žiarivý modrý ciferník s kontrastnými ručičkami v tóne ružového zlata a značkami hodín. Je doplnená nastaviteľným sieťovaným remienkom v tóne ružového zlata a prehnutou sponou.

Dámske hodinky Skagen Anita

Dámske hodinky Skagen Anita


Dámske hodinky Skagen Freja Blue Stainless Steel Mesh Watch SKW3018 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele, pričom najmenej 50 % puzdra je vyrobené z recyklovanej nehrdzavejúcej ocele a modrý náramok zo sieťoviny z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má modrý analógový ciferník s trblietavými akcentmi, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Skagen Freja Blue Stainless Steel Mesh


Zlaté hodinky Skagen Freja Stainless Steel Mesh Watch SKW3027 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a pozlátený náramok z nehrdzavejúcej ocele s preklápacou sponou. Puzdro z nehrdzavejúcej ocele je vyrobené z najmenej 50% recyklovanej nehrdzavejúcej ocele. Tieto udržateľné, štýlové hodinky majú strieborný analógový ciferník s dvoma pozlátenými ručičkami, logom Skagen na pozícii tri s bielymi kryštálmi okolo vonkajšieho krúžku, chráneným pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje japonský strojček quartz pre presné načasovanie s vodotesnosťou do 50 metrov. Freja: Ženské kúsky, ktoré stelesňujú našu škandinávsku citlivosť pre minimalistickú jednoduchosť so silným zmyslom pre dizajn.

Dámske hodinky Skagen Freja Gold zo sieťoviny z nehrdzavejúcej ocele


Hodinky Skagen Freja Lille Coastal Blue Watch SKW3059 kombinujú 26 mm okrúhle pozlátené puzdro z nehrdzavejúcej ocele a modrý kožený remienok s tradičnou prackou. Má gradientný modrý analógový ciferník s dvanástimi bielymi kryštálmi na každom indexe, chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Skagen Freja Lille Coastal Blue


Hodinky Skagen Freja Ocean Blue Leather Watch SKW3026 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele pozlátené ružovým zlatom a oceánsky modrý kožený remienok s tradičnou prackou. Puzdro z nehrdzavejúcej ocele je vyrobené z najmenej 50% recyklovanej nehrdzavejúcej ocele. Tieto udržateľné, štýlové hodinky majú strieborný analógový ciferník s dvoma ručičkami pozlátenými ružovým zlatom, logom Skagen na pozícii tri s bielymi kryštálmi okolo vonkajšieho krúžku, chráneným pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje japonský strojček quartz pre presné načasovanie s vodotesnosťou do 50 metrov. Freja: Ženské kúsky, ktoré stelesňujú našu škandinávsku citlivosť pre minimalistickú jednoduchosť so silným zmyslom pre dizajn.

Dámske kožené hodinky Skagen Freja Ocean Blue


Dámske hodinky Skagen Freja z nerezovej ocele v ružovo zlatej farbe SKW3020 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele, pričom najmenej 50 % puzdra je vyrobené z recyklovanej nehrdzavejúcej ocele, a sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele v ružovom zlate s prehnutou sponou. Má analógový ciferník v bielom striebornom tóne s trblietavými akcentmi, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Skagen Freja v tóne ružového zlata zo sieťoviny z nehrdzavejúcej ocele


Skagen Freja Silver Stainless Steel Mesh Watch SKW3028 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele s preklápacou sponou. Puzdro z nehrdzavejúcej ocele je vyrobené z najmenej 50% recyklovanej nehrdzavejúcej ocele. Tieto udržateľné, štýlové hodinky majú vyblednutý tmavomodrý analógový ciferník s dvoma striebornými ručičkami, logom Skagen na pozícii tri s bielymi kryštálmi okolo vonkajšieho krúžku, chráneným pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje japonský strojček quartz pre presné načasovanie s vodotesnosťou do 50 metrov. Freja: Ženské kúsky, ktoré stelesňujú našu škandinávsku citlivosť pre minimalistickú jednoduchosť so silným zmyslom pre dizajn.

Dámske hodinky Skagen Freja Silver Stainless Steel Mesh


Krásne decentné tieto nádherné hodinky sú dokonalým doplnkom na každý deň. Tieto hodinky sa môžu pochváliť pútavým dvojfarebným dizajnom s nápadným bielym ciferníkom a oslnivými krištáľovými značkami. Rám pozlátený ružovým zlatom je zvýraznený odolným sieťovaným remienkom z nehrdzavejúcej ocele s nastaviteľnou sponou pre jednoduché nastavenie veľkosti. Noste samostatne alebo v kombinácii so zlatými doplnkami, aby ste mohli pracovať v tomto sezónnom trende zmiešaného kovu. Šírka púzdra: 26 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50 metrov

Dámsky náramok zo sieťoviny s dvojfarebným ružovým zlatom Skagen Freja