Hodinky Sekonda Ladies White Pastel Rocks 40374 kombinujú 22 mm obdĺžnikové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a biely kožený remienok so zapínaním na šperky. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda White Pastel Rocks

Dámske hodinky Sekonda White Pastel Rocks


Hodinky Sekonda Ladies White Rubber Strap 40390 kombinujú 36 mm okrúhle hliníkové puzdro a biely gumený remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda s bielym gumeným remienkom


Hodinky Sekonda Nordic Ladies 40480 kombinujú 28 mm okrúhle strieborné iónovo pokovované puzdro z kovovej zliatiny a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník s čiernymi hodinovými značkami a luminiscenčnými ručičkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky s čiernym koženým remienkom Sekonda Nordic White Dial


Hodinky Sekonda Nordic Ladies 40484 kombinujú 28 mm okrúhle strieborné iónovo pokovované puzdro z kovovej zliatiny a modrý kožený remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník s hodinovými značkami a luminiscenčnými ručičkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky s modrým koženým remienkom Sekonda Nordic White Dial


Hodinky Sekonda Nordic Ladies 40488 kombinujú 28 mm okrúhle strieborné iónovo pokovované puzdro z kovovej zliatiny a sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má strieborný analógový ciferník s čiernymi hodinovými značkami a luminiscenčnými ručičkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Sekonda Nordic White Dial Mesh náramok


Hodinky Sekonda Nordic Ladies 40483 kombinujú 28 mm okrúhle strieborné iónovo pokovované puzdro z kovovej zliatiny a červený kožený remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník s čiernymi hodinovými značkami a luminiscenčnými ručičkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Hodinky s koženým remienkom Sekonda Nordic White Dial Red


Nový Seksy Edge je ďalšou spoluprácou Swarovski a Sekonda po stopách Seksy Rocks. Edge sú quartzové hodinky s úzkym obdĺžnikovým puzdrom s unikátnym súdkovým náramkom, ktorého konce sú vysadené trblietavými bielymi kryštálmi. Tento konkrétny model má leštený strieborný tón s brúseným strieborným ciferníkom a ôsmimi ďalšími kryštálmi slúžiacimi ako 3,6,9,12 hodinové indexy.

Krištáľový náramok Sekonda Seksy Edge


Tieto elegantne vyzerajúce dámske hodinky z radu Seksy značky Sekonda. Ciferník v sivej farbe obsahuje 6 trblietavých kryštálov Swarovski umiestnených namiesto značiek hodín a malé strieborné ručičky. Pohodlne sa zapína pomocou čiernej kože pokrytej kamienkami a náramku z nehrdzavejúcej ocele. Strojček hodiniek: Quartz

Dámske hodinky Sekonda Seksy Rocks Grey Crystal Watch