Hodinky Sekonda Ladies Light Green Rubber Strap 40405 kombinujú 36 mm okrúhle hliníkové puzdro a zelený gumený remienok s tradičnou prackou. Má zelený analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda so svetlozeleným gumeným remienkom

Dámske hodinky Sekonda so svetlozeleným gumeným remienkom


Hodinky Sekonda 49004 kombinujú okrúhle puzdro z kovovej zliatiny a strieborný sieťovaný remienok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má čierny analógový ciferník so slnečnými lúčmi s kamennými kryštálmi okolo ciferníka s dvoma striebornými ručičkami, ktoré sú chránené pod plastovým sklom. Energiu generuje quartz strojček. Tieto krásne hodinky sa dodávajú ako súprava s 2 náramkami.

Dámske hodinky Sekonda Mesh


Tieto štýlové hodinky sú ideálne na každodenné nosenie. Tento kus je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s lesklým ružovým zlatom a zdobí ho ružový ciferník. Ciferník je osadený ružovým zlatom pokovovanými hodinovými značkami a ručičkami. Kus je zakončený multifunkčným displejom a zapínaním na sponu.

Dámske multifunkčné hodinky Sekonda


Hodinky Sekonda Ladies Pastel Rocks Lilac Watch 40375 kombinujú 22 mm obdĺžnikové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a fialový kožený remienok so zapínaním na šperky. Má fialový analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda Pastel Rocks Lilac


Hodinky Sekonda Ladies Pink Pastel Rocks 40373 kombinujú 16 mm obdĺžnikové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a ružový kožený remienok so zapínaním na šperky. Má ružový analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda Pink Pastel Rocks


Hodinky Sekonda Ladies Pink Rubber Strap 40406 kombinujú 34 mm okrúhle hliníkové puzdro a ružový gumený remienok s tradičnou prackou. Má ružový analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda s ružovým gumeným remienkom


Hodinky Sekonda Ladies Purple Rubber Strap 40403 kombinujú 36 mm okrúhle hliníkové puzdro a fialový gumený remienok s tradičnou prackou. Má fialový analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda Purple s gumeným remienkom


Hodinky Sekonda Ladies Rose Gold Dial & Stainless Steel Bracelet 2088 kombinujú 35 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a strieborný náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má analógový ciferník z ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky náramok Sekonda Rose Gold Dial z nehrdzavejúcej ocele