Tieto dámske hodinky značky Sekonda sú súčasťou radu Seksy. Elegantný náramok z ružového zlata je pripevnený k púzdru s kryštálom, ktorý upúta pozornosť. Minimalistický mokka hnedý ciferník je krásne zakončený výraznými hodinovými značkami a ručičkami vo farbe ružového zlata. Quartzový strojček. Pozlátené ružovým zlatom. Kryštály

Dámske hodinky Sekonda Seksy

Dámske hodinky Sekonda Seksy


Dodajte svojmu každodennému vzhľadu trblietavý vzhľad pomocou týchto štýlových náramkových hodiniek z kameňa. Tento úžasný kúsok, vyrobený so strieborným iónovým pokovovaným puzdrom a kamenným rámom, má kontrastný biely ciferník z perlete. Ciferník je zdobený hodinovými značkami z nehrdzavejúcej ocele, ktoré sú ešte zvýraznené krištáľovým náramkom.

Dámsky náramok Sekonda Seksy White Mother Of Pearl Dial Stone Set


Hodinky Sekonda 40309 kombinujú puzdro z kovovej zliatiny štvorcového tvaru a náramok v gréckom štýle zo striebornej kovovej zliatiny. Má strieborný analógový ciferník s kryštálmi na pozíciách 12, 3, 6, 9. Dve strieborné ručičky sú chránené pod plastovým sklom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda Silver Stone Set s gréckym vzorom


Hodinky Sekonda 40348 kombinujú 33 mm kruhové puzdro z kovovej zliatiny s kryštálovým kamenným puzdrom a náramok zo striebornej kovovej zliatiny s prehnutou sponou. Má strieborný analógový ciferník s dvojitou textúrou, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Zdvihnuté strieborné číslice na všetkých párnych pozíciách a zdvihnuté strieborné obušky na všetkých nepárnych pozíciách. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda Silver Stone Set s číslicami


Hodinky Sekonda 40317 kombinujú 17 mm puzdro z kovovej zliatiny v tvare obdĺžnika a náramok zo striebornej kovovej zliatiny s prehnutou sponou. Má strieborný analógový ciferník s dvoma striebornými ručičkami a dvoma striebornými obuškami na pozíciách 12 a 6, ktorý je chránený plastovým sklom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske strieborné hodinky Sekonda


Tieto štýlové trendy hodinky sú vyrobené s pozláteným iónovým puzdrom a trblietavými kryštálmi. Hodinky majú tiež kontrastný perleťový ciferník s krištáľovými značkami hodín a zobrazením dňa a dátumu. Ukončené dvojfarebným náramkom a zapínaním na záhyb cez sponu.

Dámy Sekonda Stone Set Day Date Mother Of Pearl Dial Dvojfarebný pozlátený náramok


Krásne dámske hodinky značky Sekonda osadené trblietavými kamienkami z ocele pozlátenej ružovým zlatom s úžasným ciferníkom z ružového zlata. Tieto nadčasové hodinky určite dodajú šmrnc každému outfitu. Popis produktu:. Šírka púzdra: 26 mm. Vodeodolnosť: 30m. Quartzový strojček

Dámske hodinky Sekonda Stone Set


Hodinky Sekonda 49005 kombinujú puzdro zo striebornej kovovej zliatiny v tvare obdĺžnika a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má čierny analógový ciferník slnečného žiarenia s kryštálmi umiestnenými na pozíciách 12, 3, 6 a 9, ukončený čírymi kryštálmi okolo rámu, ktorý je chránený pod plastovým sklom. Energiu generuje quartz strojček. Tieto krásne hodinky sú dodávané s dvoma dodatočnými náramkami.

Dámske hodinky Sekonda Stone Set