Dodajte svojmu outfitu pocit sofistikovanosti s týmito nádhernými dámskymi hodinkami SEKSY by Sekonda. Čierny štvorcový ciferník obsahuje niekoľko trblietavých kameňov umiestnených v prominentných hodinových pozíciách obklopených puzdrom pozláteným ružovým zlatom. Pohodlne sa zapína pomocou potiahnutého náramku z čiernej kože a ružového zlata. Strojček hodiniek: Quartz

Dámske hodinky Sekonda Seksy Rocks v ružovom zlate s čiernym krištáľom

Dámske hodinky Sekonda Seksy Rocks v ružovom zlate s čiernym krištáľom


Rad Seksy Rocks bol vytvorený v spojení so Swarovski® s použitím unikátnej nášivkovej tkaniny Crystal Fine Rocks. Pri tomto kúsku je mierne obdĺžnikový čierny ciferník zdobený kryštálmi Swarovski vo veľkostiach 3, 6, 9 a 12 obklopený puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré vedie k polovičnému náramku pokrytému čiernym kryštálom Fine Rocks, čo zase vedie k štandardnému striebornému tónový náramok na hodinky. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámsky náramok Sekonda Seksy Rocks z nehrdzavejúcej ocele


Tieto oslnivé dámske hodinky od Sekonda Seksy majú ružový okrúhly ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata a hodinovými značkami. Náramok s trblietavým kameňom ponúka pohodlné nosenie. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Sekonda Seksy ružovo pozlátený krištáľový náramok


Dvojfarebný kryštálový náramok s bielym ciferníkom ponúka jedinečný a štýlový vzhľad a je ideálnym párom pre každý deň a príležitosť. Tento analógový 35 mm 35 mm biely kryštál zdobený analógový ciferník, ktorý sa nachádza na striebornom a zlatom dvojfarebnom náramku z nehrdzavejúcej ocele s preklápacou sponou, má vyrazený detail loga Sekonda a je zdobený bielymi kryštálmi posiatymi okolo zlatého puzdra ciferníka. Hodinky fungujú na quartz strojčeku a sú tiež vodotesné do 30 m a sú nevyhnutnosťou, aby vášmu vzhľadu dodali jemný lesk.

Dvojfarebný kryštálový náramok Sekonda s bielym ciferníkom


Seksy nám prinášajú tieto moderné náramkové hodinky zo zliatiny striebornej farby s krištáľovými detailmi. S ružovým zlatým kamienkovým ciferníkom s krištáľovým rámom. Tieto hodinky sa dodávajú so zodpovedajúcim príveskom z kameňa v tvare srdca.

Dámske hodinky Seksy Jewellery Set


Seksy nám prinášajú tieto štýlové dámske hodinky. Obdĺžnikové mosadzné puzdro v tóne ružového zlata s bielym perleťovým ciferníkom. Je doplnená o slonovinový krištáľový béžový kožený remienok s náramkom v tóne ružového zlata a prehnutou sponou.

Dámsky náramok Seksy Shimmer Mother Of Pearl Rose Gold


Seksy nám prinášajú tieto dámske hodinky z kolekcie Shimmer. Obdĺžnikový ciferník v tóne ružového zlata so zodpovedajúcimi ručičkami a značkami hodín. Je doplnený béžovým koženým remienkom s kovovým kryštálom z ružového zlata a náramkom v tóne ružového zlata s prehnutou sponou.

Dámsky náramok Seksy Shimmer v tóne ružového zlata


Tieto dámske hodinky od značky Seksy majú obdĺžnikový ciferník zo šedého kameňa so striebornými ručičkami. Je doplnený bielym koženým remienkom pokrytým chrómovým krištáľom a náramkom striebornej farby s prehnutou sponou.

Dámsky náramok Seksy Shimmer Stone Set