Hodinky Sekonda Ladies Black Rubber Strap 40389 kombinujú 40 mm okrúhle hliníkové puzdro a čierny gumený remienok s tradičnou prackou. Má čierny analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda s čiernym gumeným remienkom

Dámske hodinky Sekonda s čiernym gumeným remienkom


Hodinky Sekonda 49008 kombinujú 36 mm okrúhle puzdro z ružového zlata z kovovej zliatiny a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník s ružovým kvetinovým vzorom, s dvoma ručičkami z ružového zlata a druhým sledovačom, ktorý je chránený pod plastovým sklom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov. Súčasťou týchto krásnych hodiniek je aj náramok z ružového zlata.

Dámske hodinky Sekonda Black


Hodinky Sekonda Ladies Blue Rubber Strap 40393 kombinujú 36 mm okrúhle hliníkové puzdro a modrý gumený remienok s tradičnou prackou. Má modrý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda s modrým gumeným remienkom


Hodinky Sekonda 40304 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro z kovovej zliatiny vo farbe ružového zlata a modrý kožený remienok s tradičnou prackou. Má modrý analógový ciferník so slnečnými lúčmi s ručičkami z ružového zlata a tri multifunkčné subciferníky z ružového zlata so sústrednými prstencovými vzormi. Na pozícii 12 sú osadené dva kryštály, ktoré sú chránené pod plastovým sklom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Sekonda Blue Stone Set


Tento lesklý model Sekonda bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata s ružovým zlatým ciferníkom so zodpovedajúcimi ručičkami a kamennými značkami hodín. Tento model má tiež trblietavý kamienkový rám a bol dokončený pútavým náramkom zo šedej/čiernej krištáľovej kože a ružového zlata, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Sekonda


Hodinky Sekonda Ladies Coral Rubber Strap 40394 kombinujú 36 mm okrúhle hliníkové puzdro a ružový gumený remienok s tradičnou prackou. Má ružový analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda s koralovým remienkom


Hodinky Sekonda Ladies Cream Rubber Strap 40396 kombinujú 36 mm okrúhle hliníkové puzdro a krémový gumený remienok s tradičnou prackou. Má krémový analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda s krémovým gumeným remienkom


Táto úžasná štvordielna darčeková sada je ideálna pre niekoho výnimočného. Súprava sa skladá z luxusných dámskych hodiniek s oválnym ružovým zlatým ciferníkom zdobeným čírymi krištáľovými hodinovými značkami a náramkom s iónovým strieborným kameňom. Súpravu dopĺňa ladiaci náramok, prívesok a náušnice. Zažiarte jasne s touto trblietavou krištáľovou sadou ruží.

Dámsky vianočný set Sekonda Crystal Rose 2924g