Hodinky Sekonda 40305 kombinujú 30 mm okrúhle puzdro zo zliatiny ružového zlata a ružový kožený remienok s tradičnou prackou. Má šampanský slnečný ciferník s dvoma čírymi kryštálmi nastavenými na 12 pozíciách. K dispozícii sú dve ručičky pozlátené ružovým zlatom a tri multifunkčné ružové zlaté ciferníky so vzormi sústredných krúžkov, ktoré sú chránené pod plastovým sklom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Sekonda Rose Gold Plated Stone Set

Dámske hodinky Sekonda Rose Gold Plated Stone Set


Hodinky Sekonda 40313 kombinujú puzdro z kovovej zliatiny štvorcového tvaru a náramok v gréckom štýle pozlátený ružovým zlatom. Má analógový ciferník v tóne ružového zlata s kryštálmi na pozíciách 12, 3, 6, 9. Dve ručičky v tóne ružového zlata sú chránené pod plastovým sklom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda Rose Gold Stone Set s gréckym vzorom


Hodinky Sekonda v tóne ružového zlata budú dokonalým doplnkom k vášmu outfitu. S čiernym ciferníkom s vedľajšími ciferníkmi so zobrazením dňa/dátumu a luminiscenčnými ručičkami a značkami hodín. Je doplnený rámom s krištáľovým kameňom a náramkom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata s prehnutou sponou.

Dámy Sekonda Rose Gold tón Day Date Crystal náramok


Hodinky Sekonda 40290 kombinujú 33 mm kruhové puzdro z kovovej zliatiny a náramok zo zliatiny ružového zlata s prehnutou sponou. Má bordový analógový dvojitý textúrovaný ciferník s dvoma ručičkami z ružového zlata, ktoré sú chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Zdvihnuté číslice z ružového zlata na všetkých párnych pozíciách a zdvihnuté obušky z ružového zlata na všetkých nepárnych pozíciách. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda v tóne ružového zlata


Hodinky Sekonda Ladies Rose Gold Two Tone 40360 kombinujú 20 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má analógový ciferník z ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske dvojfarebné hodinky Sekonda Rose Gold


Hodinky Sekonda 2435 kombinujú 35 mm ružové zlato pozlátené okrúhle puzdro z kovovej zliatiny a ružovým zlatom pozlátený náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má sivobiely analógový ciferník s 12 kryštálmi osadenými kameňmi na každom indexe. Dve ručičky vo farbe ružového zlata a druhý sledovač sú chránené pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Sekonda Rose Gold


Hodinky Sekonda 49007 kombinujú okrúhle puzdro z kovovej zliatiny a ružový zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má strieborný analógový ciferník s ružovým zlatom a dve ručičky z ružového zlata, ktoré sú chránené pod plastovým sklom. Energiu generuje quartz strojček. Tieto krásne hodinky sú dodávané s dvoma farebnými náramkami pozlátenými ružovým zlatom.

Dámske hodinky Sekonda Rose Gold


Hodinky Sekonda Seksy 40323 kombinujú 26 mm ružové pozlátené puzdro z kovovej zliatiny v tvare obdĺžnika a tmavozelený kožený remienok z kameňa Swarovski s prehnutou sponou. Má tmavozelený analógový ciferník s kamennými kryštálmi osadenými na pozíciách 12, 3, 6, 9. Dve ručičky pozlátené ružovým zlatom sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda Seksy Dark Green Swarovski Crystals