Krásne spracované dámske hodinky s klasickým dizajnom. Náramok je vyrobený z oceľovej sieťoviny zlatej farby a puzdro je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Ciferník obsahuje zlaté rímske číslice, ako aj funkčné okienko dátumu. Hĺbka puzdra: 7 mm Šírka puzdra: 27 mm Strojček hodiniek: Quartz Vodotesnosť: 30 metrov

Dámske hodinky Sekonda Gold Mesh

Dámske hodinky Sekonda Gold Mesh


Hodinky Sekonda 40310 kombinujú puzdro z kovovej zliatiny štvorcového tvaru a náramok v gréckom štýle z pozlátenej kovovej zliatiny. Má zlatý analógový ciferník slnečného žiarenia s kryštálmi na pozíciách 12, 3, 6, 9. Dve zlaté ručičky sú chránené pod plastovým sklom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda s pozláteným gréckym vzorom


Hodinky Sekonda Ladies Gold Plated Mesh Strap 40383 kombinujú 36 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má zlatý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda s pozláteným remienkom zo sieťoviny


Hodinky Sekonda Ladies Gold Plated Stainless Steel 40428 kombinujú 22 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má zlatý analógový ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda pozlátené z nehrdzavejúcej ocele


Hodinky Sekonda Ladies Gold Plated Two Tone 40380 kombinujú 24 mm štvorcové puzdro z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má zlatý analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda pozlátené dvojfarebné


Hodinky Sekonda Ladies Green Rubber Strap 40395 kombinujú 36 mm okrúhle hliníkové puzdro a zelený gumený remienok s tradičnou prackou. Má zelený analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček.

Dámske hodinky Sekonda so zeleným gumeným remienkom


Tento štýlový model Sekonda bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré obsahuje perleťový ciferník so striebornými ručičkami, hodinovými značkami a kameňom v polohe dvanásť hodín. Tento model je tiež vybavený trblietavým kamenným rámom a bol dokončený s kameňom vsadeným nekonečným náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa. Spolu so súpravou náramku, prívesku a náušníc z kamienkovej sady, ktoré by spolu boli ideálnym darčekom pre tohto výnimočného človeka.

Dámsky náramok, prívesok, náušnice Sekonda Infinity


Tento trendový model Sekonda bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré má strieborný ciferník s ručičkami v tóne ružového zlata a kamennými značkami hodín. Tento model je zakončený elegantným náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa. Spolu so zodpovedajúcim dvojfarebným náramkom, trblietavým kamienkovým príveskom a súpravou náušníc, ktoré by spolu boli ideálnym darčekom pre tohto výnimočného človeka.

Dámske hodinky Sekonda Jewellery Watch