Dámske graffové hodinky z 18 karátového bieleho zlata s vymeniteľným čiernym koženým remienkom 129 (2/20) strojček: Quartz Farba ciferníka: biely remienok Farba náramku: čierna Materiál púzdra: 18 karátové zlato Kliknutím sem zobrazíte celú našu kolekciu hodiniek

Dámske hodinky s koženým remienkom z 18 karátového bieleho zlata

Dámske hodinky s koženým remienkom z 18 karátového bieleho zlata


Rotary hodinky zložené z púzdra z 9 karátového zlata s vyrytým vzorom a a čierneho koženého remienka s prackou. Má biely ciferník a poháňa ho mechanický strojček s 21 kameňmi. Mechanické 9 karátové zlato Pozrite si zvyšok našej kolekcie dámskych hodiniek tu Dámske hodinky

Dámske Rotary vintage hodinky


Tento štýlový model Lorus bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata s béžovým ciferníkom s ľahko čitateľnými ručičkami v tóne ružového zlata a arabskými číslicami. Tento model je zakončený béžovo hnedým koženým remienkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Lorus s béžovým koženým remienkom


Hodinky Lorus Ladies RG277TX9 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny kožený remienok s tradičnou prackou. Má vzorovaný biely analógový ciferník, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Lorus s čiernym remienkom


Dámsky náramok Lorus RP629DX9 kombinuje 36 mm okrúhle puzdro zo základného kovu a strieborný náramok zo základného kovu s prehnutou sponou. Má biely analógový ciferník so subciferníkmi dátumu a trblietavými akcentmi, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky náramok Lorus


Hodinky Lorus Ladies RG276TX9 kombinujú 34 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe a tmavohnedý kožený remienok s tradičnou prackou. Má vzorovaný čierny analógový ciferník so zlatými ručičkami a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Lorus Brown s remienkom


Tento štýlový model Lorus bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele v tóne žltého zlata, ktoré má ciferník šampanského s ľahko čitateľnými ručičkami v zlatej farbe a arabskými číslicami v ťavej hnedej farbe. Tento model je zakončený koženým remienkom ťavej hnedej farby, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámske hodinky Lorus Camel s koženým remienkom


Hodinky Lorus RP631DX9 Dress kombinujú 36 mm okrúhle zinkové puzdro s chrbtom z nehrdzavejúcej ocele a 15 mm široký náramok so zapínaním na dvojité tlačidlo. Má čierny analógový ciferník s kryštálovými prvkami na každej štvrťročnej pozícii a tri subciferníky zobrazujúce deň, dátum a malé sekundy, pričom všetky sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov a hmotnosť 65 gramov.

Dámske šaty Lorus čierne hodinky