Hodinky REEBOK RD-DIA-L2-S1IA-A3 Diane kombinujú 40mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele a sivý silikónový remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má sivý analógový ciferník s akcentmi ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Reebok Diane

Dámske hodinky Reebok Diane


Hodinky REEBOK RD-DIA-L2-S1IB-B2 Diane kombinujú 40mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny silikónový remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má čierny analógový ciferník so zlatými tónmi, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Reebok Diane


Hodinky REEBOK RD-DIA-L2-S1IS-13 Diane kombinujú 40mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele a bledomodrý silikónový remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má strieborný analógový ciferník s akcentmi ružového zlata, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Reebok Diane


Hodinky REEBOK RD-DIA-L2-S1IW-12 Diane kombinujú 40mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele a biely silikónový remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má strieborný analógový ciferník so zlatými akcentmi, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Reebok Diane


Hodinky REEBOK RD-DIA-L2-S1IW-Q1 Diane kombinujú 40mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele a biely silikónový remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má ružový analógový ciferník so striebornými tónmi, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 100 metrov.

Dámske hodinky Reebok Diane


Hodinky REEBOK RD-CHB-L2-S1S2-W2 Chelsea Bloom kombinujú 39 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe a sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe s prehnutou sponou. Má biely analógový ciferník so zlatými akcentmi, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Reebok Chelsea Bloom


Hodinky REEBOK RD-CHB-L2-S4LS-WA Chelsea Bloom kombinujú 39 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a biely kožený remienok s tradičným zapínaním na sponu. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Reebok Chelsea Bloom


Hodinky REEBOK RD-CHS-L2-S1SN-N1 Chelsea Sunray kombinujú 39 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a modrý sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má modrý analógový ciferník so striebornými tónmi, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Reebok Chelsea Sunray