Hodinky REEBOK RD-CHS-L2-S2S2-B2 Chelsea Sunray kombinujú 39 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe a sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele v zlatej farbe s prehnutou sponou. Má čierny analógový ciferník so zlatými tónmi, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Reebok Chelsea Sunray

Dámske hodinky Reebok Chelsea Sunray


Hodinky REEBOK RF-KAS-L2-S2S2-B2 Kaleido kombinujú 38 mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má čierny analógový ciferník s trblietavými kameňmi vsadenými hodinovými značkami, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Reebok Kaleido


Hodinky REEBOK RD-PUR-L2-S1S2-W2 Pure kombinujú 36 mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má strieborný analógový ciferník so zlatými akcentmi, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Reebok Pure


Hodinky REEBOK RD-PUR-L2-S1S4-A3 Pure kombinujú 36 mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele a čierny sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má čierny analógový ciferník s akcentmi ružového zlata, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Reebok Pure


Hodinky REEBOK RD-PUR-L2-S3S3-W3 Pure kombinujú 36 mm puzdro z nehrdzavejúcej ocele a sieťovaný náramok z nehrdzavejúcej ocele v ružovo zlatej farbe s prehnutou sponou. Má analógový ciferník šampanského s akcentmi v tóne ružového zlata, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Reebok Pure


Tieto elegantné hodinky z kolekcie Roamers s Ceraline Passion majú hladký čierny gumený remienok. Štýlový čierny ciferník krásne sedí v keramickom puzdre s minimalistickým vzhľadom, doplnený ružovým zlatom a lesklým povrchom. Popis produktu:. Šírka puzdra: cca 27 mm. Vodeodolnosť: 30m. Quartzový strojček

Dámske hodinky Roamer Ceraline Passion


Tieto elegantné hodinky od Roamer boli vyrobené z ružového zlata a nehrdzavejúcej ocele pre dvojfarebný efekt. Obdĺžnikové puzdro má biely ciferník z perlete, ktorý je na oboch stranách pokrytý nádhernými trblietavými kamienkami. Popis produktu:. Šírka púzdra: cca 17 mm. Vodeodolnosť: 30m. Quartzový strojček

Dámske hodinky Roamer Dreamline


Hodinky Rolex Datejust Watch sa skladajú z 26 mm okrúhleho púzdra z nehrdzavejúcej ocele a dvojfarebného náramku z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má šampanský analógový ciferník s dátumovkou, ktorý je chránený zafírovým sklom odolným proti poškriabaniu. Energiu generuje chronometrom certifikovaný automatický strojček. Tento model je tiež odolný voči striekajúcej vode. Číslo modelu 69173. Sériové číslo *****199. Rok výroby 1987 Tieto hodinky sú dodávané s originálnou škatuľou a papiermi. Jewel Hut vám dáva možnosť zakúpiť si prestížne hodinky Rolex za prijateľnú cenu. Autentickosť našej kolekcie Rolex je overená odborníkmi z odvetvia a je dodávaná s oficiálnou prezentačnou krabicou Rolex, profesionálne zrenovovanou na najvyššiu možnú kvalitu a štandard. Kliknutím sem zobrazíte celú našu kolekciu Rolex Prípadne, ak sa chcete opýtať alebo si prezrieť položky osobne, zavolajte alebo navštívte miestnu predajňu TH Baker. Kliknutím sem nájdete najbližší obchod

Hodinky Rolex Datejust