Hodinky Pulsar PH8340X1 Dress kombinujú 30 mm puzdro z ružového zlata a náramok z nehrdzavejúcej ocele v tóne ružového zlata so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Pulsar

Dámske hodinky Pulsar


Doplňte svoj štýl o tento nádherný kúsok zo série Pulsars Attitude. Puzdro a náramok, ktoré pozostáva z pozlátenej nehrdzavejúcej ocele, poskytujú neuveriteľne atraktívnu a odolnú kvalitu, vďaka čomu sú vhodné na každodenné nosenie. Minerálne sklíčko, ktoré chráni ciferník, prispieva k dosiahnutiu vodotesnosti 30 metrov, čo poskytuje skvelú praktickú vlastnosť. Zlaté pozadie a zodpovedajúce ručičky ciferníka sú doplnené čierno-zlatými indexmi, ktoré vytvárajú očarujúci efekt. Trojica ručičiek ciferníka je tiež poháňaná presným quartzovým strojčekom umiestneným vo vnútri krytu. Šírka púzdra: 30 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 30 metrov

Dámske hodinky Pulsar Gold Plated Attitude


Dámsky zlatý náramok hodiniek Pulsar PY5042X1 kombinuje 29 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborno-biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energia je generovaná solárnym pohybom. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky náramok Pulsar Gold Tone


Dámsky náramok Pulsar Gold Tone Mesh Watch PH8412X1 kombinuje 30 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele s prehnutou sponou. Má svetlý šampanský analógový ciferník, ktorý je chránený pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky náramok zo sieťoviny Pulsar Gold


Dámsky náramok Pulsar v ružovom zlate PM2268X1 kombinuje 29 mm mosadzné puzdro okrúhleho tvaru a mosadzný náramok v ružovom zlate so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky náramok Pulsar Rose Gold tón


S týmito atraktívnymi náramkovými hodinkami od Pulsar, ktoré sú ideálne na vnesenie štýlového lesku do každého outfitu, zbožnite určovať čas. Okrúhly biely ciferník je posiaty trblietavými kamienkovými hodinovými značkami pre ženský vzhľad. Kompletný s elegantným náramkom a sponou na bezpečné rozmiestnenie pomocou tlačidla. Nádherný darček pre seba alebo milovaného človeka, nakupujte s dôverou. Šírka púzdra: 28 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50 metrov

Dámsky náramok Pulsar Stone Set


Predstavujeme vám tento báječný dámsky náramok od Pulsar, ktorý je ideálny na udržanie času v žiarivom štýle. Vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele s okrúhlym čiernym ciferníkom, s elegantným osadením kameňov a hodinovými značkami, s oslnivým kubickým zirkónovým rámom pre očarujúci povrch. Zatváranie pomocou spony na bezpečné nasadenie tlačidla, nakupujte s dôverou. Šírka púzdra: 30 mm. Strojček hodiniek: Quartz. Vodeodolnosť: 50 metrov

Dámsky náramok Pulsar Stone Set


Dámske dvojfarebné náramkové hodinky Pulsar PM2264X1 kombinujú 29 mm okrúhle mosadzné puzdro a dvojfarebný mosadzný náramok so zapínacou sponou na tlačidlo. Má strieborný analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámsky dvojfarebný náramok Pulsar