Krajina zázrakov, ale so zvratom. Tento pekný prírastok do našej kolekcie Wonderland je skutočne jedinečný. Tento ružový 30mm perleťový ciferník sme doplnili trblietavým perleťovým remienkom. Akoby toho nebolo dosť, hľadajte oslnivé detaily v striedajúcich sa kryštáloch s červeným odtieňom. Jedinečné a romantické hodinky pre všetky naše milovníčky ružovej.

Dámske hodinky Olivia Burton Sparkle Wonderland Pearl Pink Rose Gold tón

Dámske hodinky Olivia Burton Sparkle Wonderland Pearl Pink Rose Gold tón


Ak máte radi lesk, potom sú tieto hodinky pre vás! Vyrobené s ružovým zlatom iónovo pokoveným puzdrom, ktoré obsahuje ružový a šalviový ombre ciferník s ružovým zlatom Sparkle Bee, ktorý je v centre pozornosti pokrytý kryštálmi spolu so zodpovedajúcimi ručičkami v tóne ružového zlata, krištáľovými značkami hodín a trblietavým krištáľovým rámom. Dotvorený ružovým zlatom iónovým a kamenným osadeným náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Olivia Burton Spakle Bee


Tento model z kolekcie Under the Sea bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s pútavým fialovým a aqua trblietavým ciferníkom so striebornými ručičkami, mušľou a syntetickými perlami Swarovski. Tento dizajn je zakončený článkovým náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa, vďaka čomu je najlepším spôsobom, ako nasmerovať vibrácie podvodného pokladu.

Dámsky náramok Olivia Burton Under The Sea


Tento model z kolekcie Under the Sea bol vyrobený s ružovým zlatom iónovo pokoveným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s pútavým fialovým a aqua trblietavým ciferníkom s ručičkami v ružovom zlate, mušľou a syntetickými perlami Swarovski. Vďaka ružovému pozlátenému sieťovanému náramku, ktorý ho dokonale dopĺňa, je tento dizajn najlepším spôsobom, ako nasmerovať vibrácie podvodného pokladu.

Dámsky náramok Olivia Burton Under The Sea


Tento model z kolekcie Under the Sea bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele pokovovaným iónovým žltým zlatom, ktoré má modrý a fialový ombre trblietavý ciferník s ručičkami v žltom zlate, mušľou a farebnými krištáľovými značkami hodín. Tento dizajn, zakončený iónovým sieťovým náramkom zo žltého zlata, ktorý ho dokonale dopĺňa, je vynikajúcou spomienkou na nezabudnuteľný východ slnka.

Dámsky náramok Olivia Burton Under The Sea


Tento fascinujúci kúsok, inšpirovaný slnkom zapadajúcim nad trblietavým morom, bol vyrobený s ružovým zlatom iónovým pokovovaným nerezovým puzdrom, ktoré má strieborný až zlatý trblietavý ombre ciferník s ručičkami v ružovom zlate a rímskymi číslicami. Tento dizajn je zakončený ružovým zlatom iónovým sieťovým náramkom a je dokonalou spomienkou na nezabudnuteľný západ slnka.

Dámsky náramok Olivia Burton Under The Sea


Tento model z kolekcie Under the Sea bol vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré obsahuje dúhový perleťový ciferník inšpirovaný chvostom morskej panny so striebornými ručičkami. Tento dizajn je zakončený sieťovým náramkom z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa, a preto je najlepším spôsobom, ako nasmerovať vibrácie morskej panny.

Dámske hodinky Olivia Burton Under The Sea Mermaid


Tento model z kolekcie Under the Sea bol vyrobený s ružovým zlatom iónovo pokoveným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré obsahuje dúhový perleťový ciferník inšpirovaný chvostom morskej panny s ručičkami v tóne ružového zlata. Tento dizajn je zakončený ružovým zlatom pozláteným iónovým sieťovým náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa, a preto je najlepším spôsobom, ako nasmerovať nejaké vibrácie morskej panny.

Dámsky náramok Olivia Burton Under The Sea Mesh