Dodajte svojmu každodennému vzhľadu nádych drámy s hodinkami Rainbow Lucky Bee. Tento vegánsky priateľský kúsok má v strede ciferníka motív Lucky Bee v celej svojej kráse. Včielka pozlátená ružovým zlatom je ešte zvýraznená rozptylom dúhových krištáľových značiek hodín a klasickými ručičkami potiahnutými ružovým zlatom. Kúsok je zakončený nádherne mäkkým čiernym vegánskym remienkom.

Dámske hodinky Olivia Burton Rainbow Lucky Bee

Dámske hodinky Olivia Burton Rainbow Lucky Bee


Predstavujeme vám zatiaľ najoslnivejší trblietavý ciferník Olivie Burtons. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele s lesklým ružovým zlatom, tento kus má ohromujúci dúhový ciferník s efektom ombre. Kus je zakončený nastaviteľným sieťovaným remienkom a prehnutou sponou.

Dámsky náramok Olivia Burton Rainbow Rose Gold Mesh


Perfektný farebný doplnok do vašej zbierky. Dúhový extravagantný ciferník sa blyští trblietavým ombré v žiarivých odtieňoch. Kúsok je zakončený nadčasovým strieborným sieťovaným remienkom a zodpovedajúcim puzdrom, vďaka ktorému okamžite zaženiete sivú oblohu.

Dámske hodinky Olivia Burton Rainbow Silver Mesh Glitter Cifer


Dve z našich najobľúbenejších kolekcií, Rainbow a Wonderland, sa spojili a vytvorili niečo skutočne hodné mdloby. Jemnosť tohto trblietavého 30 mm perleťového ciferníka brilantne kontrastuje s detailmi z dúhového kryštálu. Jednoduchosť vďaka sieťovanému remienku v tóne ružového zlata pre luxusný a štýlový povrch. Tieto nápadné hodinky sú o vnesení trochy farieb a množstva lesku do vášho každodenného života.

Dámske hodinky Olivia Burton Rainbow Sparkle Wonderland v tóne ružového zlata s remienkom


Dve z našich najobľúbenejších kolekcií, Rainbow a Wonderland, sa spojili a vytvorili niečo skutočne hodné mdloby. Jemnosť tohto trblietavého 30 mm perleťového ciferníka brilantne kontrastuje s detailmi z dúhového kryštálu. Jednoduchosť vďaka sieťovanému remienku v striebornom tóne pre jemnejší povrch (ale silný vplyv). Tieto štýlové hodinky sú o vnesení trochy farieb a množstva lesku do vášho každodenného života.

Dámske hodinky Olivia Burton Rainbow Sparkle Wonderland v striebornom tóne so sieťovaným remienkom


Tieto krásne hodinky s koženým remienkom, inšpirované hviezdnymi nocami a trblietavou oblohou, sú dokonalým každodenným doplnkom. Lesklý biely ciferník, ktorý dodáva intergalaktický nádych podpisovému motívu 3D Bee, obsahuje ružové zlaté kovové vločky, ktoré zdobia klasický ciferník Demi. Ukončené koženým remienkom London Grey

Dámsky náramok Olivia Burton Sparkle Bee


Vyjadrite sa s týmito trblietavými hodinkami vyrobenými z ružového zlata s iónovým povrchom z nehrdzavejúcej ocele s bielym a kvetinovým ciferníkom s lesklými kryštálovými značkami hodín a rámom. Tento krásny model s potlačou kytice, ktorý je zakončený iónovým pozláteným náramkom z ružového zlata a trblietavými kryštálmi, určite upúta pozornosť.

Dámsky náramok Olivia Burton Sparkle Flower


Vyjadrite sa s týmito trblietavými hodinkami vyrobenými s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele s bielym perleťovým a kvetinovým ciferníkom s lesklými kamienkovými značkami hodín. Tento krásny model s potlačou kytice, zakončený náramkom zo sieťoviny z nehrdzavejúcej ocele, ktorý ho dokonale dopĺňa, určite upúta pozornosť.

Dámsky náramok Olivia Burton Sparkle Flower Mesh