Z Celestial Collection sú hodinky Demi Planet Dial Black & Rose Gold Tone Watch OB16GD83 u nás zakúpené od Olivie Burton. Obsahuje 34 mm puzdro v ružovo zlatej farbe a čierny kožený remienok s tradičným zapínaním na pracku. Má čierny ciferník s viacfarebnými hviezdami a planétami, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Olivia Burton Demi Planet Dial Black Rose Gold Tone

Dámske hodinky Olivia Burton Demi Planet Dial Black Rose Gold Tone


Tento klasický a cool dizajn z kolekcie Anglicko je vytvorený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, ktoré obsahuje strieborný ciferník slnečných lúčov s kontrastnými ručičkami v ružovo-zlatom tóne a rímskymi číslicami. Tento model je zakončený pútavým ružovým zlatom pokovovaným iónovým a nerezovým článkovým náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa. Tento model skutočne ukazuje, ako miešať kovy.

Dámsky anglický náramok Olivia Burton


Ikonická Lucky Bee má za sebou žiarivú premenu! Roztomilý motív Lucky Bee, vyrobený s ružovým zlatom iónovo pokovovaným puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, pekne sedí na trblietavom červenom trblietavom ciferníku s ručičkami v tóne ružového zlata a rímskymi číslicami. Táto malá včielka s ružovým iónovým pozláteným sieťovaným náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa, sa nebojí zažiariť.

Dámske hodinky Olivia Burton Glitter Dial Bee


Ikonická Lucky Bee má za sebou žiarivú premenu! Roztomilý motív Lucky Bee, vyrobený s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, pekne sedí na žiarivom bielom trblietavom ciferníku so striebornými ručičkami a rímskymi číslicami. Táto malá včielka, zakončená trblietavým perleťovým koženým remienkom, ktorý ju dokonale dopĺňa, sa nebojí zažiariť.

Dámske hodinky Olivia Burton Glitter Dial Bee


Vyniknite s týmto žiarivým dizajnom inšpirovaným nočnou oblohou z kolekcie Celestial. Vyrobené s ružovým zlatom iónovo pokoveným puzdrom, ktoré obsahuje čierno-zelený ciferník s bielymi trblietkami, ručičky v tóne ružového zlata, kryštálové a syntetické perleťové značky hodín a trblietavý krištáľový rám. Dotvorený ružovým zlatom iónovým článkovým náramkom, ktorý ho dokonale dopĺňa.

Dámsky náramok Olivia Burton Glitter Dial


Tieto krásne hodinky splní všetky vaše sny v tóne ružového zlata. Ohromujúci demi ciferník s trblietkami sa leskne v žiarivej bielej farbe a je osadený ružovým zlatom pokovovanými hodinovými značkami. Kryštáľový rám dodáva kúsku trblietavý povrch s kontrastným náramkom pozláteným ružovým zlatom. Ideálny darček pre posadnutých ružovým zlatom.

Dámske hodinky Olivia Burton s trblietavým ciferníkom


Iskrivá aktualizácia pre ikonickú Lucky Bee Olivie Burtons – elegantný štvorcový ciferník je vyzdobený trblietavými vodnými trblietkami. Ciferník je osadený ikonickým motívom šťastnej včely v kontrastnom ružovom zlate, ktorý je kompenzovaný nádherne vypracovaným puzdrom z ružového zlata. Kúsok je doplnený o nastaviteľný remienok zo sieťoviny z ružového zlata, ktorý dodáva kúsku výrazný vzhľad.

Dámske hodinky Olivia Burton Glitter Lucky Bee


Tento sofistikovaný model bol vyrobený s púzdrom z nehrdzavejúcej ocele pokovovaným iónovým žltým zlatom, roztomilý motív včielky Lucky pekne sedí na luxusnom perleťovom ciferníku s ručičkami v tóne žltého zlata a rímskymi číslicami. Táto malá včielka, ktorá je zakončená iónovým pozláteným náramkom zo žltého zlata, ktorý ho dokonale dopĺňa, sa nebojí zažiariť.

Dámsky náramok Olivia Burton Lucky Bee