Dodajte svojmu každodennému vzhľadu nával farieb s týmito odvážnymi hodinkami Pyper. Tento kus je vyrobený s pozláteným puzdrom a má kontrastný biely ciferník s pozlátenými hodinovými značkami a ručičkami. Všestranný kúsok je zakončený výrazným červeným koženým remienkom a tradičným zapínaním na pracku.

Dámske hodinky Michael Kors Pyper s bielym ciferníkom a červeným koženým remienkom

Dámske hodinky Michael Kors Pyper s bielym ciferníkom a červeným koženým remienkom


Dodajte svojmu každodennému noseniu nádych elegancie s týmito úžasnými hodinkami s čiernym koženým remienkom. Tieto nádherné hodinky, ktoré sú súčasťou kolekcie Pyper, majú trblietavý biely ciferník s kontrastným ružovým zlatom pokoveným puzdrom a značkami. Značky sú tiež vybavené detailom dlažobného kameňa, ktorý dodáva hodinkám sofistikovaný vzhľad. Ciferník je doplnený jemným ružovým koženým remienkom s tradičným zapínaním na pracku. Noste ako nadčasový doplnok alebo spárujte s cennými zlatými doplnkami Michael Kors na dotvorenie vášho vzhľadu.

Dámy Michael Kors Pyper s ružovým zlatom pozlátený bielym kryštálom Set Dial Nude Kožený remienok Mk2748


Jednoduché, no elegantné, tieto krásne hodinky sú ideálne na každodenné nosenie. Hodinky, ktoré sú súčasťou kolekcie Pyper, majú lesklý biely ciferník a puzdro na ciferník pozlátené ružovým zlatom, ktoré je zdobené trblietavými kryštálmi. Hodinky sú zakončené jemným koženým remienkom tmavomodrej farby a tradičným zapínaním na pracku. Dokonalý ženský dotyk ku každému outfitu.

Dámske hodinky Michael Kors Pyper s ružovým zlatom a bielym ciferníkom s tmavomodrým koženým remienkom


Jednoduché, no elegantné, tieto krásne hodinky sú ideálne na každodenné nosenie. Hodinky, ktoré sú súčasťou kolekcie Pyper, majú lesklý biely ciferník a puzdro na ciferník pozlátené ružovým zlatom, ktoré je zdobené trblietavými kryštálmi. Hodinky sú zakončené jemným ružovým koženým remienkom a tradičným zapínaním na sponu. Dokonalý ženský dotyk ku každému outfitu.

Dámske hodinky Michael Kors Pyper s ružovým zlatom s bielym ciferníkom a ružovým koženým remienkom


Tieto úžasné hodinky Pyper, ktoré sú definíciou každodennej elegancie, sú navrhnuté s remienkom s potlačou loga. Štýl v zlatom tóne obsahuje minimálny ciferník hodiniek. Noste tento kúsok jednotlivo alebo ho zložte so zodpovedajúcimi šperkami Michael Kors pre trendový vzhľad vášho vzhľadu.

Dámske hodinky Michael Kors Pyper s ružovým zlatom s bielym ciferníkom a ružovým logom na plátne s remienkom


Hodinky Michael Kors Ladies Pyper MK7244 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a modrý plastový remienok s logom MK s tradičnou prackou. Má biely analógový ciferník s kontrastnými ručičkami v tóne ružového zlata a hodinovými značkami, ktoré sú chránené pod minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 50 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors s remienkom Pyper


Dámske hodinky Michael Kors Pyper Watch MK4631 kombinujú 38 mm puzdro zo zliatiny guľatého tvaru, leštený rám z kameňa a zliatinový náramok so zapínacou sponou na tlačidlo. Má vyrazený ciferník s modrým logom s lesklými indexmi, ktorý je chránený pod sklom z minerálneho kryštálu. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky Michael Kors Pyper


Hodinky Michael Kors MK4666 kombinujú 38 mm okrúhle puzdro z nehrdzavejúcej ocele a zlatý náramok z nehrdzavejúcej ocele so zapínaním na tlačidlo. Má biely analógový ciferník, ktorý je chránený minerálnym sklíčkom. Energiu generuje quartz strojček. Tento model má tiež vodotesnosť do 30 metrov.

Dámske hodinky s ciferníkom Michael Kors Pyper White Logo